Home Kategorie Zdrowie Te 2 składniki połączone ze sobą usuną toksyny zalegające w jelitach.
1.89K

Te 2 składniki połączone ze sobą usuną toksyny zalegające w jelitach.

Te 2 składniki połączone ze sobą usuną toksyny zalegające w jelitach.

Trzeba wiedzieć, że spożywanie przez nas jedzenie wpływa na każdą część ciała, szczególnie na układ pokarmowy.

Toksyny zawarte w żywności mogą gromadzić się w organizmie przez dłuższy czas i powodować najróżniejsze powikłania, w tym biegunkę, zaparcia, brak energii, problemy z jelitami oraz osłabienie odporności.

Na szczęście te problemy da się rozwiązać przy pomocy prostej metody oczyszczania okrężnicy, co poprawi ogólny stan zdrowia, a także pomoże schudnąć. Tak naprawdę detoksykacja powinna być pierwszym krokiem w procesie odchudzania.

Składniki, które pomogą oczyścić jelita to kefir i nasiona lnu.

Kefir

Jest wspaniałym źródłem białka, zawiera też aminokwasy, minerały i witaminę B, co czyni go bardzo korzystnym w procesie oczyszczania jelit.

Oczyszcza jelita, przywraca równowagę flory jelitowej. Ma również możliwość optymalizacji układu pokarmowego i wzmocnienia układu immunologicznego.

Siemię lniane

Zawiera kwas alfa-linolowy i kwas tłuszczowy omega-3, które skutecznie usuwają toksyny. Trzeba je namoczyć w wodzie przed dodaniem do kefiru.

Biorąc pod uwagę, że trawienie tych nasion jest trudne, zaleca się ich zmielenie przed spożyciem.

Nie ma mieszanki równie potężnej jak ta, w kwestii oczyszczania jelit. Przed pierwszym użyciem należy spożywać ją w małych ilościach i stopniowo zwiększać dawkę.

Przygotowanie i dawkowanie

Dodaj łyżkę zmielonych nasion lnu do szklanki kefiru. Pamiętaj, że należy spożywać szklankę tej mieszaniny rano, przed śniadaniem i kolejną szklankę przed snem. Oprócz tego należy wypijać co najmniej 8 szklanek wody w ciągu dnia przy stosowaniu tego środka.

Środek ten należy spożywać przez okres jednego tygodnia, a następnie trzeba wykonać przerwę 2-3 dni i powtórzyć cały proces.

Kurs online: Stylizacja ubioru
Kurs online: Stylizacja ubioru
9,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Stylizacja ubioru za 9 zł z MG Centrum Szkoleń i Korepetycji

Twoja reakcja?

Super
Super
41
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz