Home Kategorie Ludzie Żona Daniela Martyniuka urodziła. Ich córeczka otrzymała piękne imię.
4.26K

Żona Daniela Martyniuka urodziła. Ich córeczka otrzymała piękne imię.

Stało się. Synowa Zenka Martyniuka urodziła dziecko. Na świecie pojawiła się właśnie córeczka Eweliny i Daniela.

Syn króla disco polo opublikował zdjęcie z sali szpitalnej, gdzie siedzi przy łóżku swojej żony i świeżo urodzonej córeczki.

Przy okazji Daniel zażartował ze swojego ojca, jakoby ten miał go wysłać na leczenie do USA. Oznaczył lokalizację jako Arizona w USA, czym wyśmiał pomysł Zenka.

Daniel śmiał się i pokazywał żonę, która ewidentnie nie chciała, aby jej wizerunek po porodzie był upubliczniany. Zasłaniała się ręką i prosiła, aby przestał nagrywać.

Na jednym z filmów Daniel przekomarza się, że córka będzie mieć na imię Noemi. W tle słychać jednak Ewelinę, która mówi, że dziecko dostanie imię Laura.

Jak na Daniela przystało, zaczął mówić więcej niż powinien…

– „Chciałbym też powiedzieć, że Noemi nie urodziła się 13 lutego, a 12. Także jesteśmy już razem. Ja częściowo przepraszam Ewelinę, a wy nie macie pojęcia, jaka jest naprawdę prawda. Ewelina mi pewnych rzeczy nie wytłumaczyłam, ale was to tak naprawdę nie powinno interesować. A pewnie około 20 milionów ludzi w Polsce jara zielsko i będzie sobie jarać.

Po odwiedzinach u Eweliny oczywiście nie zamierzam jechać do jej rodziców. Natomiast zgodni z Eweliną byliśmy co do umieszczenia zdjęcia i filmu, ale jest pewna osoba, pani Bogusia. Jak zwykle jej nic nie pasuje i doprowadziła do kłótni. Może tak ktoś jej coś przetłumaczy?”

W czasie wywodu żona Daniela starała się doprowadzić do tego, aby przestał mówić.

Dało się usłyszeć słowa „Dobra, skończ już”. Ciekawi nas jak doszło do porozumienia między nimi, po tak medialnej sprawie. Gratulujemy narodzin dziecka i życzymy zdrowia.

Źródło: instagram.com

Rozrywka w parku Majaland
Rozrywka w parku Majaland
169,90 zł
199,90 zł
280 dni
do końca oferty!
Park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet na wszystkie atrakcje za 69,93 zł (-30%)

Twoja reakcja?

Super
Super
63
Ha ha
Ha ha
29
Wow
Wow
34
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
22

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz