Home Kategorie Niesamowite Nikt nie rozumie dlaczego lekarz wstrzymuje oddech podczas porodu bliźniaczek. Chwilę później matka widzi coś…

Nikt nie rozumie dlaczego lekarz wstrzymuje oddech podczas porodu bliźniaczek. Chwilę później matka widzi coś…

Kiedy Sarah i Bill Thistlethwaite dowiedzieli się, że będą rodzicami bliźniąt, byli przeszczęśliwi. Niestety po jakimś czasie ich radość została nieco zburzona…

Okazało się, że dzieci są bliźniakami, które rozwijają się we wspólnych błonach płodowych. To sprawiło, że życie jednego z bliźniąt było zagrożone.

Ciąża niosła ze sobą zwiększone ryzyko, ale Sarah, po spędzeniu 57 poprzedzających poród dni w łóżku, urodziła bliźniaki poprzez cesarskie cięcie. Bliźnięta były zdrowe.

Sarah i Bull byli już rodzicami chłopca, dlatego też byli bardzo podekscytowani faktem, iż ich rodzina powiększy się o dwie dziewczynki. Poród miał się odbyć kilka dni przed Dniem Matki w w 2014 roku.

Dziewczynki przyszły na świat w 33 tygodniu ciąży. Były zdrowe. Chwilę po samym porodzie jednak cała sala porodowa na chwilę zamilkła. Ciszę przerwało westchnienie ginekologa-położnika, Melissy Mancuso.

Nikt nie mógł uwierzyć, gdy okazało się, że dziewczynki w trakcie porodu… trzymają się za ręce.

– “Moje serce po prostu się roztopiło” – powiedziała Sarah w rozmowie z magazynem People.

– “Nawet mojemu mężowi łzy napłynęły do oczu – nie wiem, czy na sali była choć jedna osoba, która się nie wzruszyła do łez.”

Dziewczynki są obecnie zdrowymi i szczęśliwymi siostrami, które powoli rozwijają swoje własne osobowości. Jillian jest bardziej śmiała, a Jenna z kolei o wiele bardziej ostrożna.

Jedno jednak nie uległo zmianie – bliźniaczki nadal uwielbiają trzymać się za ręce i łączy je bardzo mocna więź.

Sarach określa dziewczynki „dwiema fasolkami rosnącymi w jednej doniczce”. Dziewczynki nie potrafią przebywać oddzielnie. Bez siebie zaczynają płakać.

Day spa w 3 opcjach do wyboru
Day spa w 3 opcjach do wyboru
111,99 zł
180,00 zł
Oferta zakończona!
Dzień Kobiet: Pakiet relaksacyjny za 139,99 zł i więcej opcji w strefie Spa & Wellness w Hotelu Wisła 3* Premium

Twoja reakcja?

Super
Super
33
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz