Home Kategorie Jedzenie Przestań tracić czas i energię na gotowanie makaronu w garnku. Istnieje lepszy sposób.

Przestań tracić czas i energię na gotowanie makaronu w garnku. Istnieje lepszy sposób.

Makarony cieszą się niemalejącą popularnością. Ciężko się dziwić – są smaczne i pożywne, a ich przygotowanie zajmuje mało czasu.

Szczególnie osoby, które mają dzieci, przygotowują je przynajmniej raz w tygodniu, a czasami nawet i częściej. Większości z nas zależy na czasie.

Makaron przygotowuje się wprawdzie stosunkowo szybko, ale da się ten proces jeszcze usprawnić. Każdy chce, aby jego spaghetti pojawiło się jak najszybciej na stole.

Z drugiej strony gotowany w pośpiechu makaron, gdy przy okazji robimy sto innych rzeczy, może się rozgotować, a nie ma nic gorszego, niż rozgotowany makaron, który dodatkowo się lepi.

To może Cię zainteresować:  Ostatnie wspólne chwile. Właściciel ze łzami w oczach zegna swojego ukochanego pitbulla.

Ostatnio trafiliśmy jednak na ten genialny, profesjonalny i szybki sposób gotowania makaronu. Efekty są niezwykłe. A wszystko zaczyna się od zwyczajnej patelni.

Jeśli zastąpisz garnek patelnią, a jednocześnie nie będziesz czekać na to, aż woda się zagotuje, zaoszczędzisz zarówno wodę, jak i sporo czasu.

Czego możesz dowiedzieć się z poniższego filmu, to że gotująca się woda może powodować przyklejanie się do siebie makaronu. Wrzucając go od razu do zimnej wody, możesz temu zapobiec.

To może Cię zainteresować:  Czyściłaś piekarnik w zły sposób przez całe swoje dotychczasowe życie. Oto właściwy i genialny trik!

Na koniec zostanie Ci jeszcze nieco wody, której możesz użyć do zagęszczenia sosu. Naprawdę żałuję, że nie wiedziałem o tym wcześniej.

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
89,00 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
2 zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej zimnym laserem 3D za 89 zł i więcej w Elite – Kosmetologia Estetyczna i Podologia

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz