Home Kategorie Poruszające Studentka zatrzymuje się, aby pomóc dziewczynie, która się przewróciła. Jednak to biegaczka z tyłu trafia na usta wszystkich.

Studentka zatrzymuje się, aby pomóc dziewczynie, która się przewróciła. Jednak to biegaczka z tyłu trafia na usta wszystkich.

Każdy kto kiedykolwiek brał udział w prawdziwych zawodach, wie co dzieje się w głowie zarówno przed, jak i w trakcie samego konkursu.

W przypadku Madeline Adams, która biegła w ACC Women’s Cross Country Championship, nie było inaczej. Pewna siebie, nawet nie myślała, że może zdarzyć się coś złego. Miała zawiązane włosy, zawiązane sznurówki i stanęła na torze z myślą o złotym medalu.

Niestety pomimo ogromnej siły woli, jej ciało odmówiło posłuszeństwa.

Pomimo pokonania prawie całego dystansu równym, dobrym tempem, pod koniec Madeline zaczęła nagle tracić siły.

– „Biegłam najlepiej w swoim życiu. Szło mi świetnie. Podbiegałam pod wzniesienie (do linii mety) i nagle poczułam ogromne wyczerpanie” – mówiła w wywiadzie.

– „Nagle moje nogi się załamały. Nie kontrolowałam tego. Nie pamiętam upadku. Pamiętam jak leżałam i w głowie miałam myśl ‘Dlaczego jestem na ziemi? Wstawaj!’.”

Madeline nie była w stanie kontynuować. Po upadku próbowała wstać na nogi, ale nie mogła.

Kolejne biegaczki mijały ją, kierując się ku mecie. Do pewnego momentu…

Jedna biegaczka, Evie Tate, zatrzymała się przy Madeline i starała się ją podnieść. Jednak ciągnięcie ze sobą całego ciężaru Madeline okazało się być prawie niemożliwe. Wtedy jednak kolejna biegaczka, Rachel Pease, złapała Madeline z drugiej strony i pomogła podnieść ją z ziemi.

Razem doniosły Madeline na metę i mimo iż ta musiała trafić pod opiekę lekarską, nigdy nie zapomni tego, co się stało.

– „Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że są dwie świetne dziewczyny, które mi pomogły. Zachowały się całkowicie bezinteresownie i to naprawdę niezwykłe osoby z niezwykłym charakterem.”

Poniżej możecie zobaczyć ten niezwykły akt dobroci i współczucia:

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
21,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 7zł: pakiet 10, 100 lub nawet 500 odbitek (10x10 lub 10x15 cm) w jakości HD na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
198
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
20
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
18

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz