Home Kategorie Poruszające Przemoczony, zmarznięty pies stara się ukryć. To, co zrobiła ta kobieta trafiło na pierwsze strony gazet.

Przemoczony, zmarznięty pies stara się ukryć. To, co zrobiła ta kobieta trafiło na pierwsze strony gazet.

Na ulicach pełno jest bezdomnych zwierząt, które starają się przeżyć. Są też miłośnicy zwierząt, którzy nie mogą przejść obok nich obojętnie.

Kobieta z nagrania widziała, jak bardzo cierpi ten biedny psiak i po prostu musiała mu pomóc. Prawdopodobnie myślała, że nikt tego nie widzi.

Jednak kamera zarejestrowała jej działanie i teraz ten krótki filmik obiegł już cały świat. Zrozumiesz dlaczego, gdy go obejrzysz.

Kobieta wychodziła z kawiarni. Był bardzo zimny, deszczowy deszcz w Zonguldak w Turcji. Gdy zatrzymała się, aby przygotować na pogodę, zauważyła coś pod stopami.

To może Cię zainteresować:  Wysłał biednej Filipince prezent z okazji świąt. 14 lat później otrzymał od niej wiadomość.

Bezdomny pies starał się złapać nieco ciepła z kawiarni. Starał się unikać bezlitosnej pogody, podchodząc jak najbliżej lokalu.

Kobieta nie mogła nie pomóc psiakowi…

W zaledwie kilka sekund jej mały gest zrobił ogromną różnice. Poświęciła nieco swojego komfortu, aby pomóc biednemu zwierzakowi.

Ten piękny gest nie pozostał bez reakcji. Gdy filmik trafił do sieci, do kobiety zaczęły się odzywać gazety i telewizje.

To może Cię zainteresować:  Gdy na wycieraczce przed jego domem pojawił się ten pies, wieczór kawalerski zamienił się w misję ratunkową!

Ktoś rozpoznał dobrą kobietę. To Duygu Elma. Udało się ją namierzyć i przeprowadzić wywiad.

– „Nie sądziłam, że moje działanie przykuje taką uwagę. Jestem zaskoczona. Było bardzo zimno. Nie mogłam znieść widoku trzęsącego się psa” – mówiła.

Poniżej możesz zobaczyć nagranie:

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
285
Ha ha
Ha ha
13
Wow
Wow
152
Smutny
Smutny
171
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz