Home Kategorie Zabawne Mąż przyznaje się, że ma romans z siostrą żony. To, co stało się później jest nieprawdopodobne.

Mąż przyznaje się, że ma romans z siostrą żony. To, co stało się później jest nieprawdopodobne.

Dzisiaj mamy dla Ciebie zabawną historię o człowieku, który zostawił swoją żonę dla jej siostry. Tylko po to, aby niedługo dowiedzieć się jaki błąd popełnił…

Mąż napisał żonie list, w którym ujawnia, że zostawia ją dla jej siostry. Odpowiedź kobiety jest jednak genialna.

„Droga Żono,

Piszę do Ciebie ten list, aby powiedzieć, że odchodzę na zawsze. Byłem dobry wobec Ciebie przez siedem lat i nie dostałem nic w zamian. Ostatnie dwa tygodnie były piekłem. Twój szef zadzwonił i powiedział, że rzuciłaś pracę i to była ostatnia kropla, która przelała czarę. W zeszłym tygodniu wróciłaś do domu i nawet nie zauważyłaś, że mam nową fryzurę, ugotowałem Twoje ulubione danie i nawet specjalnie założyłem całkiem nową parę jedwabnych bokserek.

Zjadłaś w 2 minuty i poszłaś spać zaraz po obejrzeniu serialu. Nie mówisz mi już, że mnie kochasz. Nie chcesz seksu, ani niczego, co łączy nas jako małżeństwo. Albo mnie zdradzasz, albo już mnie nie kochasz. Cokolwiek to jest, mnie już tu nie ma.

Twój były mąż.

P.S. Nie próbuj mnie znaleźć. Twoja siostra i ja przeprowadzamy się daleko stąd. Miłego życia!”

Żona jednak nie miała złamanego serca. Doszła do wniosku, że zasługuje na lepszego i również napisała list z odpowiedzią, która musiała sprawić, że jej były mąż zaczął żałować swojej decyzji.

„Drogi Były Mężu,

Nic tak nie poprawiło mi humoru jak Twój list. Oto prawdziwy Ty, z którym byłam przez ostatnie siedem lat. Dobry człowiek to coś do czego zawsze było ci daleko.

Oglądam tyle seriali, bo zagłuszają one to Twoje ciągłe marudzenie. Zauważyłam, ze zmieniłeś fryzurę w zeszłym tygodniu, ale pierwsza rzecz jaka przyszła mi do głowy to ‘wyglądasz jak dziewczynka’. Ponieważ zostałam wychowana tak, że jeśli nie mogę powiedzieć nic miłego, to nie mówię nic, darowałam sobie komentarz.

Gdy przygotowałeś mój ulubiony posiłek, musiałeś pomylić mnie z MOJĄ SIOSTRĄ, bo nie jem wieprzowiny od siedmiu lat.

Jeśli chodzi o te bokserki, nadal przyklejona była do nich cena 49,99 i modliłam się tylko, aby był to przypadek, że tamtego poranka moja siostra pożyczyła ode mnie pięć dych.

Mimo to nadal Cię kochałam i czułam, że możemy to naprawić. Więc, gdy wygrałam 10 milionów w totka, rzuciłam pracę i kupiłam nam dwa bilety na Jamajkę. Gdy wróciłam do domu, Ciebie już w nim nie było.

Myślę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Mam nadzieję, że będziesz miał dobre życie. Mój prawnik powiedział, że napisany przez Ciebie list sprawia, iż nie możesz liczyć ode mnie na żadne pieniądze. Trzymaj się.

Niżej podpisana,

Twoja była żona, bogata i wolna!

P.S. Nie wiem czy kiedykolwiek Ci o tym mówiłam, ale moja siostra Karolina była kiedyś Karolem. Mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza.”

Karma wróciła szybko w tym przypadku. Jeśli rozbawiła Cię ta historia, podziel się nią ze znajomymi!

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
379,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny odcinka kręgosłupa lub głowy za 379 zł i więcej opcji w pracowniach Bonus Diagnosta – 6 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
448
Ha ha
Ha ha
596
Wow
Wow
23
Smutny
Smutny
26
Zły
Zły
36

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz