Home Kategorie Życie 19-latka wyszła za 62-latka. Ludzie na ulicy nazywają jej męża pedofilem.

19-latka wyszła za 62-latka. Ludzie na ulicy nazywają jej męża pedofilem.

Miłość nie wybiera i nie zakochujemy się w drugiej osobie wyłącznie dlatego, że jest bogata, młoda czy dobrze wychowana.

Serce lubi płatać figle i naszym wybrankiem może okazać się ktoś, na kogo wcześniej nie zwrócilibyśmy najmniejszej uwagi. 19-letnia Samantha Simpson ma dość tego, że ludzie nie rozumieją, iż ona i jej 62-letni mąż kochają się i chcą mieć dzieci. Kobieta nie wyobraża sobie, że mogłaby być z kimś innym.

Dziewczyna poznała swojego męża, gdy miała 18 lat dzięki znajomym. Jak sama mówi, od razu się w nim zakochała.

Niestety tylko znajomi patrzyli łaskawym okiem na tę relację. Rodzina nie potrafiła zrozumieć dlaczego kobieta rujnuje sobie życie i chce wiązać się z mężczyzną, który równie dobrze mógłby być jej ojcem czy dziadkiem.

Kobieta miała dość tego, że rodzina jej nie rozumie. Podjęła ważną życiową decyzję i wyprowadziła się do Berryville w Arkansas. Zamieszkała razem ze swoim 61-letnim chłopakiem, który przeszedł na emeryturę. Było dla nich jasne, że chcą być ze sobą do końca życia.

8 stycznia 2018 pobrali się, aby móc cieszyć się sobą jeszcze mocniej. Ceremonia ślubna miała miejsce dokładnie rok po pierwszej randce. Teraz małżeństwo liczy na to, że niedługo ich rodzina się powiększy.

To może Cię zainteresować:  Mama Magdaleny Żuk ma dość i ujawnia tajemnice śledztwa. „Nie będę dłużej milczała”.

Na co dzień nie odczuwają tego, że ludzie są do nich nastawienie negatywnie, ale zdarzają się sytuacje, które powodują, że 19-latka płacze

– „Nie jestem w stanie policzyć, ile razy ktoś powiedział o moim mężu, że jest moim dziadkiem. Niestety są i tacy, którzy mieli na tyle odwagi i tupetu, aby powiedzieć, że JR jest pedofilem i na pewno gwałcił dzieci w przeszłości i że nikt o zdrowych zmysłach nie pobrałby się z nastolatką. To boli, ale w gruncie rzeczy staram się tym aż tak nie przejmować. Musimy cieszyć się sobą i starać się o dziecko, bo to jest w tej chwili dla nas najważniejsze.”

Pomimo młodego wieku Samantha jest bardzo dojrzała i ma siłę, aby praktycznie każdego dnia walczyć z oceniającymi ją ludźmi i ich słowami.

– „To nie jest tak, że to mnie nie boli, ale staram się nie myśleć o tym aż tak dużo. Bardziej boli mnie to, że naszego związku nie akceptuje rodzina. Obcy ludzie mnie nie obchodzą. Szkoda, że tak niewiele osób chce poznać JR. On jest naprawdę cudowny. Jest dżentelmenem, których we współczesnym świecie brak. Ujął mnie swoją klasą i kulturą.”

Mimo krzywdzących komentarzy innych osób nowożeńcy starają się o dzieci.

To może Cię zainteresować:  Głodziła i biła swoje 6-tygodniowe dziecko. Raz uderzyła tak mocno, że złamała mu nogę.

– „Chociaż JR ma dziecko z poprzedniego związku, chcemy mieć własne dzieci i założyć rodzinę. Obecnie próbujemy zajść w ciążę, ponieważ uważamy, że czas jest właściwy – właśnie się pobraliśmy i mamy swoje własne miejsce, więc dlaczego nie mielibyśmy tego chcieć?

Mam nadzieję, że gdy będziemy mieć dziecko, skończy się wreszcie oczernianie mojego męża, ponieważ nie chcemy wychowywać dziecka w środowisku, w którym nasze dziecko będzie słyszeć nieprzyjemne słowa o ojcu. Mamy nadzieję, że dzieląc się historią naszego związku, ludzie zrozumieją, że nie jest to żart i bardzo poważnie traktujemy siebie nawzajem pomimo różnicy wieku.”

Co sądzicie na ten temat? Czy rodzina powinna zaakceptować taki wybór 19-latki?

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
32,00 zł
45,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Zdjęcia do dowodu osobistego, wizy lub pracy dyplomowej za 32 zł w AB Foto – 18 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
9
Wow
Wow
12
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz