Home Kategorie Poruszające Policjant skrada się za plecami bezdomnego. Nie ma pojęcia, że obserwują go dwie kobiety, które nigdy nie zapomną tego, co zobaczyły.

Policjant skrada się za plecami bezdomnego. Nie ma pojęcia, że obserwują go dwie kobiety, które nigdy nie zapomną tego, co zobaczyły.

Przerwa obiadowa tych dwóch kobiet przybrała naprawdę nie spodziewany obrót.

Elizabeth McClain wyszła z pracy, aby coś zjeść wraz ze swoją koleżanką Patti. Wtedy kobiety stały się świadkami sytuacji, której nie zapomną do końca życia.

W pewnym momencie zobaczyły bezdomnego mężczyznę siedzącego przy drodze. Miał przy sobie jedynie plecak. Kobietom zrobiło się przykro, bo mężczyzna wyglądał na głodnego.

Nim jednak zareagowały, niedaleko zatrzymał się radiowóz. Z pojazdu wyszedł policjant, który zbliżył się do bezdomnego. Dwie kobiety dopiero chwilę później zorientowały się, co się dzieje.

Wszystko miało miejsce w Jackson, w stanie Tennessee. Elizabeth napisała na facebooku, że wyszła właśnie coś zjeść z koleżanką, gdy zobaczyły mężczyznę siedzącego przy drodze.

To może Cię zainteresować:  Młody mężczyzna przyszedł na aukcję, aby odkupić rodzinną farmę. Jest w szoku, gdy nagle zapada grobowa cisza.

– „Wyobraź sobie, że to Ty siedzisz przy drodze i, jakkolwiek do tego doszło, wszystko, co posiadasz, mieści się w plecaku. Na zewnątrz jest 5 stopni, jesteś samotny i głodny. Spuszczasz głowę, starając się w ten sposób zagłuszyć kołaczącą w niej myśl o tym, jak bardzo chce ci się jeść. To właśnie wtedy mężczyzna usłyszał policyjny radiowóz, który powoli zatrzymał się w niedalekiej odległości od niego” – napisała w zamieszczonym przez siebie poście.

Następnie z samochodu wyszedł policjant. Elizabeth zaczęła się zastanawiać, czy to dlatego, że bezdomny zrobił coś złego.

Od razu pomyślała, że mężczyzna musiał się nieco obawiać tego, co zrobi policjant. Kobieta dodała:

To może Cię zainteresować:  Gdy się urodziła, miała setki znamion na swoim ciele. To, jak wygląda teraz, mając 19 lat jest szokujące!

– „W takiej sytuacji w Twojej głowie od razu pojawiają się tysiące myśli dotyczące tego, co mogłeś zrobić nie tak.”

I wtedy policjant zrobił coś niezwykłego. Wyciągnął obiad i wręczył go bezdomnemu.

– „To jest ta strona, której nikt nie widzi. W mediach społecznościowych co chwila widzimy tragedie, ale nikt nie pokazuje inspirujących momentów. Wśród wszystkich problemów dzisiejszego świata, wszyscy zbyt często zapominamy o jednej, bardzo ważnej rzeczy – że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.”

Takie historie jak ta przywracają nam wiarę w ludzkość!

Colorland - fotoksiążka różne formaty
Colorland - fotoksiążka różne formaty
36,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31 zł: Fotoksiążka A3, A4 i więcej z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
155
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
21
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz