Home Kategorie Niesamowite 97-latka przychodzi do stajni i ku zaskoczeniu wszystkich wsiada na konia…

97-latka przychodzi do stajni i ku zaskoczeniu wszystkich wsiada na konia…

Wiek powinien być ostatnią rzeczą, która może powstrzymać nas przed spełnianiem marzeń. Niby każdy to wie, ale zastanów się ile razy zdarzyło Ci się pomyśleć, że czegoś nie zrobisz, bo jesteś za stary?

Nam też się tak zdarzyło, ale od kiedy obserwujemy bohaterów programu Sanatorium Miłości, zaczynamy zdawać sobie sprawę, że wiek nie może być żadnym ograniczeniem. Dobrym przykładem na to niech będzie 97-latka, która właśnie w tym wieku postanowiła spełnić jedno ze swoich marzeń.

Janet Fauks z Oklahomy jeździła konno, gdy była jeszcze młodą kobietą. Teraz, w wieku 97 lat ponownie zapragnęła poczuć jak to jest.

Kiedy rodzina Janet dowiedziała się, że jej największym marzeniem jest znowu usiąść w siodle, postanowili, że muszą postarać się to zrealizować.

Skontaktowali się więc ze stajnią Cottonwood Creek Ranch, a jej pracownicy nie widzieli przeszkód, aby osoba w tym wieku spróbowała swoich sił w jeździe konnej. Rodzina postanowiła więc wykupić Janet jazdę w ramach prezentu świątecznego.

Pracownicy przygotowali dla kobiety dużego, pięknego, ale zarazem łagodnego konia imieniem Stretch. Instruktorzy pomogli kobiecie wejśc na niego, a następnie przespaceorwali się z nią, aby ponownie nabrała wyczucia w siodle. Już po chwili kobieta chwyciła wodze w dłonie i samodzielnie zaczęła kłusować!

– “To było cudowne przeżycie być świadkiem jak osoba, która kiedyś jeździła, ponownie zasiadła na koniu i dzięki pomocy rodziny znów mogła poczuć jak to jest. W świecie jeździectwa wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną” – powiedziała Jaclyn Jacobs ze stajni Cottonwood Creek Ranch.

Zobacz tę cudowną chwilę na poniższym nagraniu.

Loty w tunelu aerodynamicznym
Loty w tunelu aerodynamicznym
109,00 zł
455 dni
do końca oferty!
Tunel aerodynamiczny: minuta lotu (109 zł) z filmowaniem (129 zł) i więcej w FreeFlyCenter

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz