Home Kategorie Zwierzęta Chciał porwać 10-letnią dziewczynkę. Wtedy spostrzegł, że rzuca się na niego pies.

Chciał porwać 10-letnią dziewczynkę. Wtedy spostrzegł, że rzuca się na niego pies.

Psy często określamy mianem najlepszych przyjaciół człowieka. Są opiekuńcze, oddane i lojalne.

Taki też jest czworonóg z Woodbridge w Wirginii, który uratował 10-letnią dziewczynkę przed porwaniem.

To koszmarny scenariusz dla każdego rodzica. Dziecko wychodzi pobawić się na dworze, wszystko zdaje się być w porządku, gdy nagle podchodzi do niego nieznajomy…

10-latka zabrała swojego psa na spacer. Było koło 16:00 w piątek.

Ludzie właśnie wracali z pracy, ze szkoły i z pewnością nikt nie pomyślałby, że ktoś może próbować w tym momencie porwać dziecko. 10-latką zainteresował się nieznajomy mężczyzna. Obserwował ją. Zaczął za nią iść. W pewnym momencie zaczął przyspieszać kroku. Dziecko zorientowało się, że mężczyzna biegnie za nim. Dziewczynka nie chciała narażać się na niebezpieczeństwo, więc również przyspieszyła. Napastnik jednak zdążył ją dogonić.

Mężczyzna chciał porwać dziewczynkę. Na szczęście nie udało mu się. W obronie dziecka stanął pies, który złapał napastnika za rękę. Podobno niedoszły porywacz był tak zszokowany, że puścił dziewczynkę, a ona w międzyczasie zdołała odbiec. Policja zakomunikowała:

– „Około 15:50 ofiara, dziesięcioletnia dziewczynka, spacerowała z psem. Nagle podszedł do niej nieznany mężczyzna i złapał ją za ramię. Podczas spotkania pies ofiary ugryzł podejrzanego, który ją puścił i uciekł pieszo.”

Niestety napastnika nie udało się zidentyfikować.

Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i spa
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy z wyżywieniem i spa
219,00 zł
400,00 zł
22 dni
do końca oferty!
Białka Tatrzańska: 1-7 nocy dla 2 osób lub rodziny z wyżywieniem, spa i basenem w Hotelu Bystra – wakacje i inne terminy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz