Home Kategorie Poruszające Zamordował byłą partnerkę i 16-miesięcznego syna. Nie wierzył, że Miłosz jest jego dzieckiem.

Zamordował byłą partnerkę i 16-miesięcznego syna. Nie wierzył, że Miłosz jest jego dzieckiem.

12 maja 2017 roku policja zatrzymała Macieja S., który zamordował swoją 30-letnią partnerkę Paulinę i syna.

Parą byli od 3 lat i z pozoru ich życie wyglądało na szczęśliwe. Ona pracowała jako pielęgniarka, a on jako informatyk.

W planach był ślub. Mieszkali razem w Warszawie. Niestety coś zaczęło iść nie tak, a Maciej zdradzał partnerkę.

Mimo wszystko kobieta nie chciała odejść, szczególnie że spodziewali się dziecka. Ratowała relację, ale Maciej pozostawał niewzruszony. Sądził, że dziecko nie jest jego, a do tego wszystkie doszła sytuacja z kochanką. Ona również spodziewała się dziecka z Maciejem. Wtedy też Paulina postanowiła od niego odejść. Niestety on nie miał zamiaru zrywać kontaktu. Nękał kobietę.

36-latek publicznie ją poniżał i publikował jej nagie zdjęcia w sieci z czasów, gdy jeszcze byli parą

„Echo Dnia”, której szerzej opisało tę tragiczną historię, wspominało o słowach, które padały z ust mężczyzny. Paulina, przyjaciółka ofiary, w sądzie zeznała:

To może Cię zainteresować:  Wlała wrzątek do wanny i włożyła do niej niemowlaka. Następnie wyszła z łazienki.

– „To, że jesteś w ciąży nie znaczy, że urodzisz to dziecko. Mówił Paulinie, że zrobi z niej taką matkę, że zabiorą jej dziecko. Mimo, że wyglądał na spokojnego był agresywnym człowiekiem.”

Bliscy zeznawali, że Paulina bała się byłego partnera i dlatego chciała wrócić do rodziców. Chciała szczęśliwie doczekać porodu i zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz dziecka. W styczniu 2016 roku urodził się Miłosz. Niestety Maciej nie chciał uznać syna. Kobieta wystąpiła więc o ustalenie ojcostwa.

12 maja 2017 roku doszło do okrutnej zbrodni. Była partnerka Macieja została przez niego dźgnięta nożem 30 razy. Nie udało się jej uratować. Miłoszek został trafiony nożem 2 razy. Również nie przeżył. Morderca w końcu usłyszał wyrok. W więzieniu posiedzi do końca życia.

Kiedy został zatrzymany, Maciej S. od razu przyznał się do winy i szczegółowo opisał zbrodnie. Przed sądem jednak do niczego się nie przyznawał. W trakcie rozprawy wciąż coś notował i ze spokojem odpowiadał na pytania. W pewnym momencie zeznał nawet, że on powiedział, że zamordował byłą partnerkę i jej syna, bo taką odpowiedź wymusili na nim policjanci.

To może Cię zainteresować:  13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona. Właśnie aresztowano dwie osoby.

Dodał, że wszystko to, co niby miało zostać w mieszkaniu, w którym go zatrzymano, nie zostało przez niego wypowiedziane. Z jego słów sędzia dowiedział się, że przez trzy dni miał być bity i nękany, a wszystko po to, aby przyznać się do winy. Jak widać jego stanowisko nie złagodziło wyroku, który otrzymał.

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub masaż relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz