Home Kategorie Ludzie Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili radosną nowinę. Wszyscy im gratulują.

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili radosną nowinę. Wszyscy im gratulują.

Chyba wszyscy znają Anitę i Adriana z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. To para, która nie tylko postanowiła kontynuować małżeństwo, ale zyskała też sympatię widzów.

Celem programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest dobieranie kobiet i mężczyzn w pary przez ekspertów m.in. z dziedziny psychologii i seksuologii. Warunkiem poznania drugiej osoby jest zgoda na wzięcie z nią od razu ślubu cywilnego.

Para po raz pierwszy spotkała się w Urzędzie Stanu Cywilnego i po krótkiej wymianie zdań wzięła ślub 17 marca 2018. Mogli rozwieść się po miesiącu, ale nie skorzystali z takiej możliwości. Ich uczucie zaczęło kwitnąć.

Tej przesympatycznej parze od dawna kibicuje wielu internautów, którzy śledzą ich konta na profilach społecznościowych. Każde udostępnione zdjęcie jest pozytywnie komentowane, a gratulacje dla młodych małżonków ciągle napływają z różnych stron Polski.

Ostatnio internet obiegła radosna nowina. Anita i Adrian spodziewają się dziecka. Długo ukrywali tę wiadomość, ale w końcu wszystko potwierdzili.

Anita zawsze powtarzała, że chciałaby mieć pełną rodzinę. W jednym z wywiadów powiedziała:

– „Kiedyś zawsze wyobrażałam sobie idealną rodzinę. I według mnie jest to: mąż, żona, dziecko i pies! No i tutaj już większość jest.”

View this post on Instagram

Rok temu biegałem, skakałem z radości ! Poziom podekscytowania jaki we mnie tkwił był nie do opisania, ale temu wszystkiemu towarzyszył tez lekki strach !? Kiedy to odwiedzałem rodzinę i znajomych zapraszając ich na mój ślub z nieznaną wtenczas obcą kobietą dla mnie ? ??☺️. Myślałem wtedy, że był to szczyt emocji jakie mi towarzyszyły !!! Błąd… dzisiaj gdy ta sama kobieta @anitaczylija jest Moją kochana wspaniałą żoną ! I już niedługo będzie matką mojego tfuuuu NASZEGO wspaniałego małego najukochańszego JUNIORA ???? ??? Czuje się niesamowicie ! Wspaniałe ! 300% tych emocji z przed roku noszę dziś w sobie???? #szczesliwy #dumny #rodzina #tahistoriawydarzyłasięnaprawdę #ślubodpierwszegowejrzenia Foto. @agnieszkapietrzykfotografia @krzychuwasielewski Wystrój juniora zadbała między innymi: @caramella_interiors

A post shared by Adrian Szymaniak (@adrian_szz) on

W studio Dzień Dobry TVN Anita i Adrian potwierdzili to, że niedługo zostaną rodzicami.

– „Tak będziemy mieli dziecko, to chłopiec. Urodzi się niebawem, całkiem długo udawało się nam to utrzymać w tajemnicy.”

Anita uważa, że jej mąż będzie wspaniałym ojcem. O czym napisała na swoim Instagramie.

Małżeństwo nie wybrało jeszcze imienia dla synka. Macie jakieś propozycje?

To może Cię zainteresować:  Nazwała syna po dziadku. Dzieci się z niego śmieją i wytykają go palcami: „Co to za imię!”

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz