Home Kategorie Ludzie Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili radosną nowinę. Wszyscy im gratulują.

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili radosną nowinę. Wszyscy im gratulują.

Chyba wszyscy znają Anitę i Adriana z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. To para, która nie tylko postanowiła kontynuować małżeństwo, ale zyskała też sympatię widzów.

Celem programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” jest dobieranie kobiet i mężczyzn w pary przez ekspertów m.in. z dziedziny psychologii i seksuologii. Warunkiem poznania drugiej osoby jest zgoda na wzięcie z nią od razu ślubu cywilnego.

Para po raz pierwszy spotkała się w Urzędzie Stanu Cywilnego i po krótkiej wymianie zdań wzięła ślub 17 marca 2018. Mogli rozwieść się po miesiącu, ale nie skorzystali z takiej możliwości. Ich uczucie zaczęło kwitnąć.

Tej przesympatycznej parze od dawna kibicuje wielu internautów, którzy śledzą ich konta na profilach społecznościowych. Każde udostępnione zdjęcie jest pozytywnie komentowane, a gratulacje dla młodych małżonków ciągle napływają z różnych stron Polski.

Ostatnio internet obiegła radosna nowina. Anita i Adrian spodziewają się dziecka. Długo ukrywali tę wiadomość, ale w końcu wszystko potwierdzili.

Anita zawsze powtarzała, że chciałaby mieć pełną rodzinę. W jednym z wywiadów powiedziała:

– „Kiedyś zawsze wyobrażałam sobie idealną rodzinę. I według mnie jest to: mąż, żona, dziecko i pies! No i tutaj już większość jest.”

View this post on Instagram

Rok temu biegałem, skakałem z radości ! Poziom podekscytowania jaki we mnie tkwił był nie do opisania, ale temu wszystkiemu towarzyszył tez lekki strach !? Kiedy to odwiedzałem rodzinę i znajomych zapraszając ich na mój ślub z nieznaną wtenczas obcą kobietą dla mnie ? ??☺️. Myślałem wtedy, że był to szczyt emocji jakie mi towarzyszyły !!! Błąd… dzisiaj gdy ta sama kobieta @anitaczylija jest Moją kochana wspaniałą żoną ! I już niedługo będzie matką mojego tfuuuu NASZEGO wspaniałego małego najukochańszego JUNIORA ???? ??? Czuje się niesamowicie ! Wspaniałe ! 300% tych emocji z przed roku noszę dziś w sobie???? #szczesliwy #dumny #rodzina #tahistoriawydarzyłasięnaprawdę #ślubodpierwszegowejrzenia Foto. @agnieszkapietrzykfotografia @krzychuwasielewski Wystrój juniora zadbała między innymi: @caramella_interiors

A post shared by Adrian Szymaniak (@adrian_szz) on

W studio Dzień Dobry TVN Anita i Adrian potwierdzili to, że niedługo zostaną rodzicami.

– „Tak będziemy mieli dziecko, to chłopiec. Urodzi się niebawem, całkiem długo udawało się nam to utrzymać w tajemnicy.”

Anita uważa, że jej mąż będzie wspaniałym ojcem. O czym napisała na swoim Instagramie.

Małżeństwo nie wybrało jeszcze imienia dla synka. Macie jakieś propozycje?

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz