Home Kategorie Poruszające Tragedia polskiej rodziny w Berlinie. Matka zadźgała nożyczkami 3-letnią córeczkę.

Tragedia polskiej rodziny w Berlinie. Matka zadźgała nożyczkami 3-letnią córeczkę.

Tragedia rozegrała się w berlińskiej dzielnicy Lichtenrade. Pewna polska rodzina wprowadziła się tam do dwupokojowego mieszkania.

Sąsiedzi mówią, że w ich domu nigdy nie działo się nic, co mogłoby zapowiedzieć morderstwo 3-letniej Mai.

Do koszmarnej zbrodni doszło 21 lutego wieczorem. Zakrwawioną Maję znalazł 37-letni ojciec, który wrócił do mieszkania około 21:30. Od razu zadzwonił po karetkę, ale dziewczynki nie udało się uratować. Zmarła w szpitalu. Policja poinformowała, że dziecko miało wiele ran kłutych, zadanych nożyczkami.

To może Cię zainteresować:  Włocławek: znaleziono ciało 3-letniego chłopca. Zatrzymano matkę i jej konkubenta.

Główną podejrzaną jest matka 3-latki. Rzecznik prokuratury, Martin Steltner, na konferencji prasowej powiedział, że 44-latka przyznała się do winy. Policjanci ustalili, że podejrzana jest chora psychicznie i cały czas się leczyła. Prokuratura nie ujawnia na razie zbyt wielu informacji, ale nie wykluczają, że atak mógł być spowodowany zbyt małą dawką leków lub zaprzestaniem ich brania.

Mieszkańcy bloku przy ulicy Groß-Ziethener są zszokowani. Sąsiedzi w rozmowie z mediami mówili, że rodzina nigdy nie sprawiała kłopotów. Nie było słychać awantur, a rodzice byli miłymi ludźmi. Maja zawsze zdawała się być radosnym, zadbanym dzieckiem i nic nie wskazywało na to, że dojdzie do takiej tragedii.

Pizza duża lub gigant: 1-3 sztuki
Pizza duża lub gigant: 1-3 sztuki
21,50 zł
26,30 zł
30 dni
do końca oferty!
Pizza o średnicy 30 cm (od 21,50 zł) lub 43 cm (od 28 zł) w Pizzerii Fuks

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz