Home Kategorie Życie W skrzynce znalazła liścik od sąsiadki. Zażądała, aby się ciszej kochała.

W skrzynce znalazła liścik od sąsiadki. Zażądała, aby się ciszej kochała.

Pani Ola postanowiła zwierzyć się z tego, z jaką sąsiadką przyszło jej żyć. Rozlicza ją z każdego ruchu czy dźwięku, który kobieta wyda u siebie w mieszkaniu.

Brzmi to absurdalnie, ale sąsiadka posunęła się nawet dalej i wystosowała krótkie pisemko do pani Oli i jej męża.

Pisze w nim, że nie podoba się jej to, że pani Ola uprawia ze swoim mężem seks…

„Ja rozumiem, że mieszkanie w bloku różni się od mieszkania w domku, ale litości. Każdy ma prawo do odrobiny prywatności!

Mnie już brakuje sił, a to wszystko przez sąsiadkę z dołu, która uważa, że wszystko robimy za głośno. Za głośno chodzimy, za głośno chodzi pralka, za głośno zamykam drzwi i uwaga… za głośno kocham się ze swoim mężem!

Była na tyle bezczelna, że w tej sprawie napisała do nas wiadomość i wrzuciła do skrzynki. Nie miała jednak odwagi, aby powiedzieć nam to prosto w oczy. Sami zresztą widzicie, co napisała moja prawie rówieśniczka i jestem w szoku. Czy ona w takim razie nie ma życia erotycznego z mężem? Ma dopiero 40 lat! I co jest najlepsze? Pisze, że gorszymy jej nastoletnie dzieci, a czy ona myśli, że one nie wiedzą, jak to się robi?

Aż miałam ochotę jej odpisać, że współczuję jej życia erotycznego skoro nocą zamiast oddać się rozkoszom z mężem, musi biedna stać na drabinie i nasłuchiwać ze szklanką, co się dzieje u nas. Wcześniej mieszkaliśmy w dwóch innych blokach i nigdy nie mieliśmy takiego problemu. Po prostu szok!”

Mieliście kiedyś takie problemy? Co byście doradzili pani Oli?

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
40,50 zł
54,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips od 40,50 zł z opcją na wynos lub w dostawie w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz