Home Kategorie Poruszające Przyjechała rodzić do szpitala. Lekarze byli w szoku, gdy zobaczyli jej zachowanie.

Przyjechała rodzić do szpitala. Lekarze byli w szoku, gdy zobaczyli jej zachowanie.

Takiej sytuacji lekarze ze szpitala w Białej Podlaskiej chyba nigdy nie byli świadkami.

Trafiła do nich kobieta w ciąży, która była pod wpływem alkoholu. Lekarze musieli ją uśpić, aby móc doprowadzić do porodu przez cesarskie cięcie.

Niestety tak jak przypuszczali lekarze, dziecko również urodziło się pijane. Matka, która nie była odpowiedzialnie zająć się swoim nienarodzonym maleństwem, stanie przed sądem.

36-latka jest znana w tym szpitalu, bo to jej ósma ciąża. Niestety lekarze znają też jej historię. Kobieta nie wychowuje żadnego ze swoich dzieci, bo każde z nich przebywa w rodzinie zastępczej.

Kobieta jednak nie wyciąga żadnych wniosków i naraża tylko swoje życie, a przede wszystkim dziecka, które jeszcze nie było na świecie w tamtej chwili.

Gdy kobieta trafiła do szpitala, we krwi miała prawie 3 promile alkoholu. Była zaniedbana, brudna i lekarze nie mogli nawiązać z nią kontaktu. Wiedzieli tylko, że muszą działać szybko i stąd podjęta decyzja o uśpieniu jej i cesarskim cięciu.

Rzecznika prasowa szpitala powiedziała:

– „Potwierdzam, że przyjęliśmy na oddział pijaną kobietę, która niedługo potem urodziła dziecko. Dziewczynka także była pod wpływem alkoholu.”

Noworodek miał prawie pół promila alkoholu we krwi. Nie wiadomo jeszcze jak to wpłynie na jego rozwój i zdrowie. Na razie maluch pozostaje pod obserwacją.

Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
12-etapowa pielęgnacja twarzy za 69,99 zł i więcej opcji w Salonie Urody Glamour

Twoja reakcja?

Super
Super
62
Ha ha
Ha ha
60
Wow
Wow
21
Smutny
Smutny
290
Zły
Zły
700

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz