Home Kategorie Niesamowite Kobieta czuła się dziwnie po 6 tygodniach od porodu. Gdy wraca do lekarza na badanie USG, jest przerażona.

Kobieta czuła się dziwnie po 6 tygodniach od porodu. Gdy wraca do lekarza na badanie USG, jest przerażona.

Jeśli jest jedna pewna rzecz to jest to fakt, że życie potrafi nas zawsze zaskoczyć. Niektóre niespodzianki szykowane przez los potrafią naprawdę zmienić wszystko.

Młoda para Eliza i Ben z Sydney zdecydowanie mogą się z tym utożsamić.

Gdy się poznali, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy więc 27-letnia Eliza poinformowała, że jest w ciąży już 3 miesiące później, para była podekscytowana mimo tego, że obydwoje nie znali się długo.

Nie minął nawet rok od momentu, gdy się poznali, a Eliza urodziła zdrową dziewczynkę. Para była wniebowzięta. Jakiś czas później kobieta zaczęła się jednak czuć dziwnie.

Urodziny pierwszego dziecka znaczyły dla nich to samo, co dla wszystkich innych rodziców. Trzeba było przyzwyczaić się do nowych obowiązków. Oczywiście nie jest to proste zadanie, ale Ben i Eliza ciężko pracowali, aby stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Wraz z porodem dochodzi do zmian w gospodarce hormonalnej. Eliza nie czuła się najlepiej bezpośrednio po urodzeniu. Ciągle była zmęczona. Z początku obwiniała za to poród i matczyne obowiązki.

Jednak z czasem Eliza zaczęła czuć się coraz dziwniej…

Eliza znała to uczucie. Nie mogła pozbyć się uczucia, że… jest w ciąży. Jednak jej nowo narodzone dziecko miało dopiero kilka tygodni, więc odrzucała ten pomysł.

Pewnego dnia nie mogła już tego zrobić. Gdy była w aptece, kupiła przy okazji test ciążowy.

Pierwszy test dał wynik pozytywny. Eliza nie mogła w to uwierzyć. Zrobiła więc jeszcze trzy testy, które dawały taki sam wynik.

To jednak nie wszystko. Gdy kobieta poszła do lekarza okazało się, że nosi w brzuchu nie jedno, a dwoje dzieci.

Nie trzeba chyba mówić, że para była w szoku.

Kobieta urodziła bliźniaki w 36 tygodniu. Chłopcy dostali imiona Wolfe George Harry oraz Jack Antony Richard. Ich przyjście na świat oznaczało, że rodzina powiększyła się z dwóch osób do pięciu w mniej niż rok!

View this post on Instagram

Two years ago today… To the very minute… These two angels were born. Wolfe was the first to exit, followed closely by Jack who remained perfectly untouched, still in his amniotic sack. The OB had prepared me from the beginning of pregnancy… Twins are risky business, Especially identical twins. There is a high chance, he said, they will be born premature. Most, he added, will be admitted to special care when they are born and are likely to have a low birth weight. To which I told him I would be making it to 36 weeks, intended to make it to a minimum 3kg each and that my twins wouldn’t need special care. He looked at me with a face that said girl, love, doll… Ya dreamin. I went on to make it two 36.5 weeks, produced two perfectly identical 3kg babies, who were lucky enough to not have to be admitted to special care. To my boys… I love you. I’ve loved you since before I met you, I’ve loved you since you were just an idea in my head, that would one day come to life. I always wanted sons. You made my life complete. #identicaltwins #identicaltwinboys #birth #twinpregnancy #babies #pregnancy #delivery

A post shared by Eliza Cooper // Curby (@twingenuity.co) on

Eliza założyła bloga, na którym dokumentuje życie swojej rodziny. Pomimo tylu wyzwań i niespodzianek, miłość Bena i Elizy nie osłabła. Para ogłosiła niedawno, że planują ślub.

Polmed: 10 profili badań laboratoryjnych
Polmed: 10 profili badań laboratoryjnych
19,90 zł
90 dni
do końca oferty!
Badania laboratoryjne w 10 profilach od 19,90 zł – ponad 200 lokalizacji w ponad 110 miastach w Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
1121
Ha ha
Ha ha
117
Wow
Wow
362
Smutny
Smutny
45
Zły
Zły
60

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz