Home Kategorie Zdrowie Jeśli masz typ krwi 0, unikaj tego. To może ocalić Twoje życie.

Jeśli masz typ krwi 0, unikaj tego. To może ocalić Twoje życie.

Ludzie z typem krwi 0 są uniwersalnymi dawcami, bo mogą oddać krew wszystkim innym ludziom. Mogą jednak otrzymywać krew wyłącznie od ludzi z tą samą grupą.

Ta grupa krwi ma również pewne wyjątkowe właściwości, które sprawiają, że ludzie z nią są naprawdę wyjątkowi.

Z jednej strony jesteś bardziej podatny na niektóre choroby. Z drugiej strony jesteś urodzonym przywódcą, który jest niezwykle energiczny i zawsze skupia się na swoich celach, nie ustępując nikomu ani niczemu, nie można Cię odciągnąć od wybranej ścieżki. To dzięki tym wyjątkowym cechom jesteś wyjątkową osobą – którą każdy lubi mieć w pobliżu.

Ludzie z grupą krwi 0 są bardziej podatni na rozwój wrzodów, problemy z tarczycą, niskiego poziomu hormonów tarczycy i niedoboru jodu. Te problemy mogą skutkować dalszymi komplikacjami takimi, jak nadwaga i zatrzymywanie wody w organizmie.

W Japonii ta grupa krwi od dawna powiązana była z unikalnym typem osobowości. Co ciekawe pytanie o grupę krwi może pojawić się tam nawet na rozmowie kwalifikacyjnej. Osoby z grupą krwi 0 są ogólnie określane jako odpowiedzialne, zaangażowane, zorganizowane, skoncentrowane, sumienne i praktyczne.

To może Cię zainteresować:  Łyżka tej mikstury pozwoli Ci szybko zasnąć, a rano obudzić się pełna energii

Uważa się, że mają bardzo dobre umiejętności orientacyjne i są świetnymi logikami. Twierdzi się też, że wynika to z faktu, iż ich przodkowie byli myśliwymi, którzy musieli obserwować i dokładnie oceniać środowisko, aby móc przetrwać.

Jeśli masz grupę krwi 0, prawdopodobnie jesteś nadpobudliwy i impulsywny pod wpływem stresu. W takiej sytuacji bardzo łatwo Cię zirytować. To w połączeniu z niezdrową dietą i stresującym trybem życia powoduje, że jesteś bardziej podatny na szkodliwe procesy metaboliczne takie, jak insulino oporność, zmniejszona aktywność tarczycy i przyrost masy ciała. Dodatkowo masz zwiększoną ilość kwasów żołądkowych, a to prowadzi do zwiększonej wrażliwości żołądka i ostatecznie wrzodów.

Jeśli masz grupę krwi 0 powinieneś trzymać się z daleka od kofeiny i alkoholu. Kofeina może być szczególnie szkodliwa, ponieważ podnosi poziom adrenaliny, która jest już wysoka u osób z grupą krwi 0. Zaleca się regularne ćwiczenia co najmniej 3-4 razy w tygodniu.

Twoja reakcja?

Super
Super
171
Ha ha
Ha ha
81
Wow
Wow
77
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
28

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz