Home Kategorie Ludzie Potwierdził się najgorszy scenariusz. Ciało znalezione w Warcie należy do 19-letniego Michała.

Potwierdził się najgorszy scenariusz. Ciało znalezione w Warcie należy do 19-letniego Michała.

Sprawdził się najczarniejszy scenariusz dotyczący zaginięcia Michała Rosiaka, którego poszukiwano od stycznia. Ciało wyłowione niedawno z Warty należy do młodego mężczyzny.

Zaginięciem 19-letniego Michała od 18 stycznia żyła cała Polska. Rodzice stracili z nim kontakt po tym, jak wyszedł świętować z kolegami zdany egzamin. Nie brakowało alkoholu i dobrej zabawy. W końcu grupa trafiła do klubu go-go na Starym Rynku. Z tego miejsca Michał wyszedł po północy i skierował swoje kroki na przystanek przy ulicy Szelągowskiej. To było ostatnie znane miejsce pobytu.

W trakcie poszukiwań na wspomnianym przystanku znaleziono telefon chłopaka. Poza tym brak było jakichkolwiek śladów, które mogły by wskazać na to, co się stało.

Pogrążona w rozpaczy rodzina nie miała zamiaru czekać na cud. O pomoc poprosili policję oraz prywatnego detektywa. Podejrzewano, że chłopak mógł się utopić. Ta wersja była bardzo prawdopodobna dla funkcjonariuszy, bo zaledwie 200 metrów od przystanku znajduje się stroma skarpa, z której łatwo można wpaść do rzeki.

Niestety scenariusz ten potwierdził się 3 marca, gdy przechodzień spacerujący wzdłuż Warty, zobaczył coś niepokojącego w wodzie.

Natychmiast zgłosił to na policję. Okazało się, że w rzece jest ciało mężczyzny. Już po wstępnych oględzinach nie było wątpliwości, że to zaginiony Michał Rosiak. Znaleziono przy nim dowód osobisty oraz zgadzały się ciuchy, w które był ubrany. Wykonano również sekcję zwłok, która wykluczyła, że mogły w tym brać udział osoby trzecie. Wykonane będą jeszcze dwa badania toksykologiczne. Dzięki nim będzie wiadomo, czy 19-latkowi dosypano coś do alkoholu.

Makijaż permanentny brwi
Makijaż permanentny brwi
149,99 zł
600,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny brwi za 149,99 zł w Strefie Fotodepilacji i Modelowania Sylwetki w Bydgoszczy (zamiast 600 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
83
Zły
Zły
17

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz