Home Kategorie Niesamowite III Wojna Światowa będzie nieodwracalna. Polska znalazła się w przepowiedni.

III Wojna Światowa będzie nieodwracalna. Polska znalazła się w przepowiedni.

Ponad 50 lat temu pewna 90-latka doświadczyła dramatycznych wizji. Odnosiły się do III Wojny Światowej. Według jej proroctwa konflikt ma się drastycznie różnić od dotychczasowych.

Staruszka, która doświadczyła wizji była mieszkanką Valdres. To region w południowej Norwegii. W swojej wizji z 1968 roku zobaczyła jak będzie wyglądać konflikt. Stwierdziła, że w porównaniu do nadciągającej wojny, dwie poprzednie to pestka. Wspomniała, że tym razem najbardziej ucierpią bogatsze kraje z dobrze rozwiniętym przemysłem. Konflikt nie będzie trwać długo, ale sprawi, że większość z tych rejonów nie będzie nadawać się do życia. Ich środowisko będzie tak mocno zanieczyszczone, że ludzie będą z nich uciekać. Wspominała, że wszystko rozpocznie się po tym, jak Skandynawię zaleje fala imigrantów.

90-latka twierdząc, że nękają ją wizje III Wojny Światowej, zgłosiła się do miejscowego pastora. Był to Emmanuel Tollefsen-Minos. Co ciekawe, kapłan sam był imigrantem. Jego matka była Egipcjanką, a ojciec Grekiem. W Norwegii znalazł się po tym, jak adoptowało go pewne małżeństwo.

Duchowny był zaskoczony tym, co usłyszał od starszej pani. Sumiennie jednak zanotował jej słowa i obiecał rozpowszechnić je ku przestrodze. Staruszka dobrze trafiła, bo pastor przywiązywał szczególną uwagę do daru proroctwa i jasnowidza. Uważał, że dar ten pochodzi wprost od Ducha Świętego.

Pastor postanowił jednak, że nie opublikuje przepowiedni od razu. Odnalazł ją w swoich zapiskach po 25 latach i ujawnił w drugiej połowie lat 90. W przepowiedni możemy przeczytać:

„Widziałam to wszystko na własne oczy. Zobaczyłam świat jako kulę, widziałam też Europę – naród po narodzie. Zobaczyłam Skandynawię i Norwegię. Nim się rozpęta, w stosunkach między narodami dojdzie do niespotykanego dotąd odprężenia. Między mocarstwami zapanuje pokój, zarówno na Zachodzie, jak i Wschodzie.”

Jednym z elementów poprzedzających wielki konflikt mają być opustoszałe świątynie. Ludzie oddalą się od wiary, a kościoły zmienią się w miejsca rozrywki. W społeczeństwie nasilać się będą napięcia, bo fala imigrantów będzie wywoływać niepokoje.

Duchowny ujawnił, że według słów staruszki III Wojna Światowa wywoła zniszczenia przekraczające wszelkie wyobrażenia. Poprzednie dwie będą „dziecięcą igraszką”. Najgorsze zniszczenie siać będzie broń jądrowa. Doprowadzi do skażenia gleby i środowiska. Woda nie będzie nadawać się do picia, a powietrze do oddychania.

Do najbardziej zniszczonych krajów zaliczą się Japonia, Australia i USA. Z mieszkańców Zachodu niewielu zostanie przy życiu. Będą próbowali migrować do krajów uznawanych obecnie za biedniejsze, ale nikt nie będzie chciał ich przyjąć.

Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
21
Ha ha
Ha ha
29
Wow
Wow
29
Smutny
Smutny
155
Zły
Zły
41

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz