Home Kategorie Ludzie Byłe żony wypowiadają się na temat Michała. Słowa jednej z nich są szokujące.

Byłe żony wypowiadają się na temat Michała. Słowa jednej z nich są szokujące.

Po siedmiu latach małżeństwa Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajnr-Wiśniewską. Kobieta nawet nie wiedziała, co dzieje się w związku. Była zaskoczona, gdy mąż złożył papiery rozwodowe.

Lider zespołu Ich Troje będzie rozwodzić się po raz czwarty. Jego wcześniejszymi żonami były: Magda Femme, Marta „Mandaryna” Wiśniewska oraz Anna Świątczak. Z tych związków muzyk doczekał się czwórki dzieci. Ostatnio najwięcej o relacji z Michałem najwięcej mówi jego pierwsza żona.

Dopiero po latach piosenkarka uznała, że jest gotowa na to, aby powiedzieć nieco więcej o tym, jak wyglądała relacja z Michałem

Słowa Magdy pojawiły się w magazynie Viva! zaraz po tym, gdy para się rozstała. Czy można to w jakikolwiek sposób przenieść na jego aktualną relację, a raczej na jej koniec?

– „Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu oświadczył mi: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. (…) Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał – tak świetny biznesmen – na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny mnie ominie.

Postawił mi warunek, że albo będę z nim, albo mnie wyrzuci na bruk. Miałam więc nadal cierpieć po cichu. Po sześciu latach ciężkiej pracy – mojej i rodziców. Na początku przecież nic nie mieliśmy. Moi rodzice sprzedali akcje, mieszkanie, wszystkie pieniądze jakie mieli, włożyli w nasz zespół. I ja nagle mam zostać wyrzucona. Chyba, że zostanę z nim i nie będę się buntować.”

Jeśli to, co mówi Magda Femme jest prawdą, jawi nam się obraz zaborczego Michała, który stara się wszystkimi rządzić i przejawia zachowania despotyczne.

View this post on Instagram

#włosy #blondehair #milenaszczycińska #bellcosmetics

A post shared by Magda Femme (@magdafemme_official) on

O tym, co się stało, postanowiła wypowiedzieć się Mandaryna. W rozmowie z Faktem wyraziła zdanie na temat relacji byłego męża z Dominiką Tajner

– „Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice. Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć?”

Musimy przyznać, że cała ta sytuacja wygląda bardzo dziwnie.

Oczyszczania wodorowe twarzy
Oczyszczania wodorowe twarzy
99,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy AquaSure H2 od 89,99 zł i więcej opcji w MEDICAL PREMIUM – 4 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
55
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
64

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz