Home Kategorie Ludzie Dominika wyprowadziła się już z domu Michała. Teść jest wściekły: „Nie ręczę za siebie”.

Dominika wyprowadziła się już z domu Michała. Teść jest wściekły: „Nie ręczę za siebie”.

Od jakiegoś czasu media żyją rozwodem Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego. Na samą myśl o tym, że Dominika została skrzywdzona dosłownie kipi jej ojciec, 65-letni Apoloniusz Tajner.

Na jaw wyszedł też fakt, że prezes Polskiego Związku Narciarskiego i były trener skoczków narciarskich nigdy nie przepadał za Michałem.

– „Apoloniusz ostrzegał Dominikę przed ślubem. Mówił jej, że małżeństwo z Michałem jest ryzykowne. Niestety córka nie chciała go słuchać. Apoloniuszowi nie zostało nic innego, jak zaakceptować nowego zięcia” – mówi informator Faktu.

Apoloniusz wpadł w szał. Nie może pogodzić się z tym, że Michał Wiśniewski skrzywdził jego córkę. Gdy siedem lat po ślubie Michał zażądał rozwodu, Apoloniusz Tajner nie zamierza ukrywać, że mocno go to rozwścieczyło.

– „Mówi, że nie ręczy za siebie, jeśli spotka się z Wiśniewskim. Gdy dowiedział się o rozwodzie, chciał nawet się z nim skonfrontować, ale Dominika odwiodła tatę od tego pomysłu. Bała się karczemnej awantury, bo zarówno Apoloniusz, jak i Michał są bardzo porywczymi osobami” – dodaje znajomy pary.

Wszystko wskazuje więc na to, że w najbliższym czasie do spotkania Michała z Apoloniuszem nie dojdzie. Może to i dobrze, bo taka „rozmowa” mogłaby się dla jednego z nich naprawdę źle skończyć.

Dominika wyprowadziła się już z willi, którą dzieliła z Michałem

– „Niestety, to nie są proste momenty, nie do końca się odnajduję w tej sytuacji. Byłam z Michałem dziewięć lat i byłoby dziwne, gdyby to nie był dla mnie trudny czas. Myślę, że to samo przeżywa Michał. Przy każdym rozstaniu wina leży po jednej i po drugiej stronie” – mówiła Faktowi Tajner-Wiśniewska.

Co sądzicie o takiej reakcji Apoloniusza Tajnera? Uważacie, że rozstanie Michała i Dominiki było do przewidzenia?

Kurs online: Podstawy księgowości z MEN
Kurs online: Podstawy księgowości z MEN
89,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Podstawy księgowości z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
30
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz