Home Kategorie Ludzie Godlewskie pogodziły się i znów będą śpiewać. Esmeralda potwierdziła to na Instagramie.

Godlewskie pogodziły się i znów będą śpiewać. Esmeralda potwierdziła to na Instagramie.

Po aferze w samolocie siostry Godlewskie były skłócone. Ich zespół rozpadł się. Jednak wszystko wskazuje na to, że teraz zakopały topór wojenny. Czy będą razem koncertować?

Jakiś czas temu na pokładzie samolotu z Warszawy do Amsterdamu wybuchła kłótnia pomiędzy siostrami Godlewskimi. Kobiety krzyczały i szarpały się. Pilot postanowił wtedy zawrócić maszynę i powiadomić odpowiednie służby.

Godlewskie opuściły pokład w asyście policji i straży. Dostały też mandat w wysokości 500 zł. Ostatecznie na koncert poleciała sama Małgorzata, a Esmeralda oświadczyła, że to koniec ich wspólnego śpiewania.

Zdaje się jednak, że siostry zakopały topór wojenny i pogodziły się. Dowodem na to ma być wpis Esmeraldy w mediach społecznościowych. Umieściła ona zdjęcie siostry i jej dziecka.

– „Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach… Gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją świecie. Nikt nie zna jej tak jak ja… kocham mocno. Siostry Godlewskie wracają!”

Niewykluczone, że siostry znowu razem staną na scenie. Fani „piosenkarek” cieszą się, ale wiele osób jest przerażonych. Niestety pamiętamy ich słynne wykonania piosenek takich jak „Pada śnieg” czy „Mazurek Dąbrowskiego”.

Pakiet day spa dla 1 osoby
Pakiet day spa dla 1 osoby
119,99 zł
350,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa dla 1 osoby na twarz i ciało za 149,99 zł w Hotelu Zimnik

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz