Home Kategorie Ludzie Rzekoma dziewczyna Wiśniewskiego wydała oświadczenie. Nie może już znieść tej sytuacji.

Rzekoma dziewczyna Wiśniewskiego wydała oświadczenie. Nie może już znieść tej sytuacji.

Jakiś czas temu Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała, że mąż chce się z nią rozwieść. To zaskoczyło wszystkich.

Ludzie zaczęli się zastanawiać czym kierował się Michał Wiśniewski składając pozew do sądu. Podejrzewano najpierw zazdrość o żonę, która występowała w programie „taniec z gwiazdami”. Później sugerowano też romans z wokalistką „Ich Troje”. Jaka jest prawda?

Wpis Dominiki był zaskakujący, bo razem z Michałem jeszcze tydzień wcześniej zapewniali, że w ich małżeństwie wszystko gra. Byli ze sobą 8 lat, ale wszystko wskazuje na to, że to już koniec.

Oficjalnie nadal nie wiadomo dlaczego Wiśniewski postanowił rozwieść się po raz czwarty. Media spekulują, że powodem tej decyzji jest romans z Agatą Buczkowską, która obecnie jest wokalistką w „Ich Troje”.

View this post on Instagram

Ich 3 ❤️

A post shared by AGATA BUCZKOWSKA ® (@agatabuczkowska_official) on

Do tych rewelacji odniósł się najpierw menadżer zespołu, Adam Kulpiński.

– „To nie jest prawda, że Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska są parą. Mówię to dlatego, że Agata dostaje w związku z tym dużo nieprzyjemnych wiadomości.”

20-letnia wokalistka nie wytrzymała i w końcu sama zabrała głos w tej sprawie. W mediach społecznościowych opublikowała swoje oświadczenie, w którym dementuje wszystkie plotki o jej rzekomym związku z Wiśniewskim.

– „W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim.”

View this post on Instagram

2/3 Ich Troje ?❤️❤️ @m_wisniewski1972

A post shared by AGATA BUCZKOWSKA ® (@agatabuczkowska_official) on

Buczkowska prosi też o to, aby zaprzestać grozić jej i wyzywać, bo „w internecie nikt nie jest anonimowy”. Jeśli będzie trzeba, zgłosi sprawę do sądu.

View this post on Instagram

OŚWIADCZENIE.

A post shared by AGATA BUCZKOWSKA ® (@agatabuczkowska_official) on

Co myślicie o tym tłumaczeniu?

To może Cię zainteresować:  Otyła panna młoda chciała przymierzyć suknię ślubną. Została poniżona przez ekspedientki w salonie...

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz