Home Kategorie Niesamowite Przypadkiem odkryła, że mąż ją zdradza. Rozstali się, a on patrząc jak się zmieniła, żałuje.

Przypadkiem odkryła, że mąż ją zdradza. Rozstali się, a on patrząc jak się zmieniła, żałuje.

Zdrada, której dopuszcza się mąż często jest powodem załamania się wielu kobiet. Są jednak wyjątki, dla których taka sytuacja jest bodźcem do działania.

Leanne Champ była pulchną, szczęśliwą mężatką. Tak przynajmniej myślała, dopóki nie dowiedziała się o romansie męża. Było to dla niej szokujące, ale nie użalała się nad sobą.

Przejrzała na oczy i zrozumiała, że zaniedbała nie tylko swoje ciało (ważyła 127 kg w wieku 24 lat), ale również i duszę.

Postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Swój plan odbudowania poczucia własnej wartości i przemiany zewnętrznej stopniowo realizowała. Porzuciła więc swoje ulubione posiłki z McDonald’s.

Zrozumiała, że objadanie się fast foodami było jedynie nagrodą za braki, które istniały w innych sferach jej życia. Stąd też rozpoczęła również „naprawę duszy”. Chciała pokochać samą siebie i odzyskać godność.

Kobieta czerpała inspirację od sławnych i szczupłych osób. Jak mówi:

– „Chciałam postawić sobie cel, mieć w głowie obraz tego, jak chcę wyglądać. To zmotywowało mnie do działania.”

Przeglądała zdjęcia celebrytów i wyobrażała sobie, że kiedyś też taka będzie.

– „Obserwowałam wiele znanych osób i przekonałam się, że ich fotografie są bardzo inspirujące. Kiedy pisali o tym, jak pracowali nad własną zmianą – pomyślałam: ‘jeśli oni mogą, dlaczego ja miałabym nie móc?’”

Leanne nie pracowała tylko nad wyglądem. Chciała poczuć się pewniej jako człowiek i jako kobieta, a także pozbyć się kompleksów oraz czerpać radość z życia.

Przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć. Stała się regularnym gościem na siłowni oraz basenie. Pływanie stało się jej ulubionym sportem.

Po 1,5 roku ciężkiej pracy kobieta ważyła o połowę mniej. Po dwóch latach zrzuciła łącznie 76 kilogramów. Nadal nie porzuciła swoich nowych, zdrowych nawyków żywieniowych i wciąż prowadzi aktywne życie.

Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
59,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Zarządzania zespołem z zaświadczeniem MEN za 59 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz