Home Kategorie Ludzie Kwaśniewska wraz z Jacksonem odwiedzała dom dziecka. Zdradziła, jak się zachowywał.

Kwaśniewska wraz z Jacksonem odwiedzała dom dziecka. Zdradziła, jak się zachowywał.

Premiera filmu „Leaving Neverland” wywołała ogromne emocje. Nie ma się co dziwić. Po obejrzeniu dokumentu musimy przyznać, że historia ta jest wstrząsająca.

Już w 2009 roku w obronie gwiazdora stanęła Jolanta Kwaśniewska.

Film podzielił ludzi na dwa obozy. Rodzina i fani Jacksona bronią piosenkarza przed zarzutami. Twierdzą, że mężczyźni wymyślili historię tylko po to, aby zarobić. Z kolei inni wydali już wyrok na króla popu i nie mają wątpliwości, że faktycznie był pedofilem.

W związku z rozgorzałą dyskusją o Michaelu Jacksonie media przypomniały wywiad z Jolantą Kwaśniewską z 2009 roku. Była Pierwsza Dama opowiedziała o swoim spotkaniu z gwiazdorem, zaraz po jego śmierci.

Jolanta Kwaśniewska dzięki swojej pozycji przez 10 lat miała wiele razy szansę na rozmowę z najbardziej znanymi artystami. W 1996 roku, w trakcie wizyty Jacksona w Polsce, mogła go osobiście poznać.

– „Spotykałam się z nim dwukrotnie. Raz spędziliśmy razem kilka godzin w domu dziecka na Nowogrodzkiej w Warszawie. To było niesamowite przeżycie. Pamiętam, jak pod domem dziecka kłębił się tłum ludzi. Wszyscy przyszli, by zobaczyć króla popu. To był chyba jedyny moment, kiedy ludzie chcieli choć na chwilę znaleźć się w sierocińcu. On zaś spędził tam bardzo dużo czasu, pytał o każde dziecko.”

Michael Jackson odwiedził Polskę, aby zagrać koncert w stolicy. Podobnie jak w innych krajach, piosenkarz postanowił odwiedzić jeden z warszawskich domów dziecka. Trzeba przyznać, że muzyk był niezwykle hojny wobec dzieci. Wręczył im prezenty, na który wydał ponad 2 miliony złotych.

Jolanta Kwaśniewska podkreślała, że bardzo dobrze zapamiętała to niezwykłe spotkanie. Już w wywiadzie z 2009 roku broniła go przed oskarżeniami o pedofilię, które pojawiły się zaraz po jego śmierci:

– „Przyjechał z ogromną ilością prezentów i każdy wychowanek coś od niego otrzymał. Był takim Piotrusiem Panem, dużym dzieckiem, i taki pozostał do końca swoich dni. I dzieci były dla niego najważniejsze. Nie wierzę w te wszystkie oskarżenia o molestowanie seksualne. Jackson padł ofiarą ludzkiej zawiści. Ktoś chciał zarobić na nim wielkie pieniądze, wiedząc, że trudno będzie mu się bronić.”

Wierzycie w oskarżenia kierowane pod adresem Michaela?

Wydruk zdjęć w wybranym formacie
Wydruk zdjęć w wybranym formacie
19,80 zł
33,80 zł
90 dni
do końca oferty!
Wydruk zdjęć w wybranym formacie od 7 zł w AB Foto – wiele lokalizacji (do -46%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz