Home Kategorie Ludzie Tata Dominiki Tajner po raz 3 zostanie ojcem! Apoloniusz ma już 64 lata i dwoje wnucząt.

Tata Dominiki Tajner po raz 3 zostanie ojcem! Apoloniusz ma już 64 lata i dwoje wnucząt.

Rozstanie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego wywołało ogromną burzę w mediach. Teraz okazuje się, że wiele dzieje się też u ojca 40-latki, którego rodzina niedługo się powiększy.

Apoloniusz Tajner, który 17 kwietnia skończy 65 lat, zostanie… ojcem.

Były trener skoczków narciarskich jest w związku z Izabelą Podolec. Jak podaje „Super Express”, parę dzieli spora różnica wieku. Przyszła matka jest bowiem młodsza od swojego partnera o 36 lat. Jak widać wiek nie jest jednak przeszkodą do zbudowania udanego związku i rodziny.

Para pierwszy raz spotkała się w pociągu. Apoloniusz wszedł do jednego z przedziałów, w którym siedziała 29-letnia Izabela. Co ciekawe, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, a jakby tego było mało, Izabela poznała Tajnera z telewizji, ale nie była pewna z kim ma do czynienia. W pewnym wywiadzie przyznała, że pomyliła go z aktorem z „Na Wspólnej”.

Wiemy już, że Izabela Podolec ma urodzić latem. Na razie płeć dziecka nie jest oficjalnie znana, a sam prezes Polskiego Związku Narciarskiego nie ma w tej kwestii żadnych oczekiwań. W końcu do tej pory doczekał się zarówno syna, jak i córki: 36-letniego Tomisława i 40-letniej Dominiki. Warto też wspomnieć, że jest też dziadkiem 13-letniego Maksymiliana i 13-letniej Sary.

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz