Home Kategorie Niesamowite Jackowski miał kolejną wizję o najbliższych miesiącach. Jest wyjątkowo krwawa.

Jackowski miał kolejną wizję o najbliższych miesiącach. Jest wyjątkowo krwawa.

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie pokazał, że ma niezwykłe zdolności. Potrafi wnikliwie analizować to, co widzi i niezwykle trafnie przewiduje to, co może się zdarzyć.

Teraz na swoim kanale na YouTube podzielił się przemyśleniami odnośnie najbliższej przyszłości Europy. Niestety jego wizje nie malują się pozytywnie…

Jasnowidz z Człuchowa jest bardzo aktywny w sieci. Na swoim kanale regularnie publikuje filmy, z których możemy dowiedzieć się wielu rzeczy. Jego przeczucia często się sprawdzają. Te dotyczące najbliższej przyszłości są wyjątkowo krwawe…

Kto choć trochę śledzi Krzysztofa Jackowskiego i jego wizje, doskonale wie,że już od pewnego czasu wieszczy on wybuch wojny i zamachy terrorystyczne. Jego słowa na te tematy były jednak dość ogólnikowe. Teraz wszystko się zmieniło… Według jego najnowszych odczuć do wielu tragedii ma dojść jeszcze w tym roku.

– „W tym roku może się wydarzyć coś, że słowo wojna może spowodować realny lęk w Europie. To, co w Paryżu się dzieje, to jest coś, na co trzeba bardzo mocno zwracać uwagę. Dwa lata temu powiedziałem: „Widzę rewolucję w Paryżu”. Jeżeli jakieś służby, jakieś siły kontrolują te żółte kamizelki, to w którymś momencie tych cyklicznych protestów może dojść do celowych zdarzeń, które przeobraża ten bunt w rewolucję, w coś co będzie wyglądało już bardzo poważnie.”

Jackowski podkreśla też, że jakiś czas temu miał wizję zamachu, w którym zginą niewinni ludzie. Stwierdził, że najprawdopodobniej chodziło wtedy o Nową Zelandię.

– „Nie będzie spokojnie w Europie. Nie lubię robić wizji przyszłościowych, ale wkraczamy w okres bardzo niebezpieczny dla Europy. Kojarzy mi się duży zamach, duża ciężarówka, czymś wypełniona i wielka eksplozja. Albo jeden duży zamach albo będzie ich kilka.”

Co myślicie o przepowiedniach Jackowskiego?

Źródło: youtube.com

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl – 47 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
30
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
36
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz