Home Kategorie News Z Odry wyłowiono ciało mężczyzny. Możliwe, że należy do zaginionego Dariusza Górala.

Z Odry wyłowiono ciało mężczyzny. Możliwe, że należy do zaginionego Dariusza Górala.

We Wrocławiu wyłowiono z rzeki ciało mężczyzny. Według wstępnych ustaleń policjantów, najprawdopodobniej są to zwłoki zaginionego Dariusza Górala. Mężczyzna zaginął prawe 2 tygodnie temu.

Ciało zostało zauważone przez jednego z przechodniów, który spacerował po Bulwarze Dunikowskiego w okolicy Wyspy Piasek. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale na grupie stworzonej w celu poszukiwania Dariusza pojawiły się informacje, że to właśnie on został wyłowiony z Odry.

32-letni Dariusz zaginął 26 marca. Około 22:00 napisał do żony SMS-a na dobranoc. Według relacji świadków niedługo po 23:00 rozstał się z kolegami i ruszył w kierunku kamieniczek Jaś i Małgosia.

Śledczy ustalili, że Dariusz nie znał za dobrze Wrocławia, bo pracował tam dopiero od 5 miesięcy, a na weekendy wracał do Kalisza, gdzie przebywała jego rodzina.

Mężczyzna wynajmował mieszkanie przy ul. Zakładowej, jednak nie dotarł tam w dniu zaginięcia. Ostatnim śladem po nim było logowanie jego telefonu około godziny 3:00 w okolicach rynku.

Do poszukiwań wykorzystano psy tropiące, które zatrzymały się przy miejskiej fosie na wysokości Renomy. Od tamtego momentu rozpoczęto poszukiwania na wodzie.

Zgodnie z rysopisem Dariusz Góral jest szczupły, ma 170 cm wzrostu, krótkie jasne włosy i gęstą brodę. Tamtego dnia miał na sobie jeansy, jasny sweter i granatową kurtkę z brązowymi naszywkami nad kołnierzem.

Źródło: facebook.com

Kurs online: Trenera Personalnego z MEN
Kurs online: Trenera Personalnego z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trenera personalnego z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz