Home Kategorie Poruszające Nauczyciele zauważyli zaokrąglony brzuszek u 12-latki. Uczennica była wielokrotnie gwałcona.

Nauczyciele zauważyli zaokrąglony brzuszek u 12-latki. Uczennica była wielokrotnie gwałcona.

Historia tej 12-latki z Indii jest wstrząsająca. Dziewczynka jest ofiarą gwałtu. W poniedziałek w Rządowym Kolegium Medycznym i Szpitalu w Chandigarh w Indiach urodziła dziecko.

Dziewczynka jest w krytycznym stanie. Piekło zgotował jej ojczym. Nauczyciele 12-latki zauważyli, że ma specyficznie zaokrąglony brzuch. Przez to na jaw wyszedł dramat jaki przeżywała dziewczynka. Okazało się, że wielokrotnie była gwałcona przez swojego ojczyma.

Nauczyciele powiadomili matkę dziewczynki. Badania przeprowadzone w szpitalu wykazały, że dziewczynka jest w ciąży. Do placówki w Mohali została przyjęta tydzień przed terminem porodu. Urodziła chłopca, który prawdopodobnie trafi do adopcji. Stan dziewczynki jest krytyczny.

Śledczym udało się ustalić, że winnym gwałtów jest ojczym. Pijany mężczyzna miał wielokrotnie wykorzystywać 12-latkę pod nieobecność matki. Policja aresztowała ojczyma, który później przyznał się do winy.

Indie przez lata nie robiły prawie nic w kierunku przeciwdziałania gwałtom. Przemoc wobec kobiet spotykała się z cichym przyzwoleniem społeczeństwa. Sytuacja zaczęła zmieniać się od 2012 roku, gdy w Delhi brutalnie zgwałcono i zamordowano studentkę jadącą autobusem.

Później, po gwałcie i morderstwie na 8-letniej dziewczynce, rząd Indii zaostrzył kary minimalne za gwałt. Postanowił też wprowadzić karę śmierci za to przestępstwo, jeżeli zostaje popełnione na dziecku poniżej 12 roku życia.

Stylizacja paznokci dłoni
Stylizacja paznokci dłoni
29,99 zł
70,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Manicure klasyczny lub hybrydowy (29,99 zł) i więcej opcji w Pracowni Urody w Bielsku-Białej (do -59%)

Twoja reakcja?

Super
Super
36
Ha ha
Ha ha
27
Wow
Wow
24
Smutny
Smutny
239
Zły
Zły
387

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz