Home Kategorie Poruszające Szokujące: mężczyzna znalazł młodego psa przywiązanego do torów kolejowych.

Szokujące: mężczyzna znalazł młodego psa przywiązanego do torów kolejowych.

Nigdy nie zrozumiemy, jak ludzie mogą umyślnie krzywdzić zwierzęta. Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że psy to prawdziwi przyjaciele ludzi. Dlatego też ta historia jest tym bardziej szokująca.

Jared Twedell jechał samochodom, gdy nagle zobaczył, że coś rusza się na torach. Z początku pomyślał, że to może młody jeleń, ale gdy podjechał bliżej, zrozumiał, że na torach jest pies. Zwierze nie mogło zejść z torów, bo ktoś je tam przywiązał. Oczywistym było to, że ktoś celowo zostawił tam psa. Kiedy Jared zbliżył się do zwierzaka, ten zaczął machać ogonem. Nie był agresywny. Na szczęście ratunek przyszedł w samą porę. Po tych torach kilka razy dziennie przejeżdża pociąg. Nie chcemy nawet myśleć, bo by się stało, gdyby pies nadal był tam uwięziony.

Jared uwolnił pieska i zabrał do domu. Nazwał go Samson. Po wizycie u weterynarza okazało się, że pies jest w dobrym stanie fizycznym, nie jest ani chory ani wygłodzony.
Samson bardzo dobrze zaaklimatyzował się w nowym domu, gdzie będzie teraz żył razem z innym adoptowanym psem, a także z królikiem. Cudownie, że są na świecie tak wspaniali ludzie jak Jared i jego rodzina!

Catering dietetyczny: wiele miast
Catering dietetyczny: wiele miast
168,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Catering wegetariański z dostawą: 3-dniowa dieta od 168,99 zł i więcej ze Studia Zdrowia Dietering – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz