Home Kategorie Poruszające Pies został rozdzielony z krową, która go wychowywała. Kamera zarejestrowała poruszający moment, gdy spotykają się ponownie.

Pies został rozdzielony z krową, która go wychowywała. Kamera zarejestrowała poruszający moment, gdy spotykają się ponownie.

Prawdziwa przyjaźń nie zna granic. Najlepszym na to przykładem jest świat zwierząt.

Mimo iż instynkt często sprawia, że niektóre zwierzęta nie lubią się nawzajem, ale mimo to istnieje wiele przykładów nietypowych przyjaźni, które są poza wszelkimi podziałami.

Jednak żadna historia relacji między zwierzętami nie dotknęła nas tak mocno, jak ta psa imieniem Rookie i jego koleżanki krowy.

Gdy Rookie pojawił się w rodzinie, szybko wytworzył silną więź z ludźmi, którzy się nim zaopiekowali. Jednak w rodzinie było pewne stworzenie, które wręcz skradło psie serce, a była to krowa.

Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli jak ten niezwykły duet szybko został najlepszymi przyjaciółmi. Krowa stała się matka dla małego Rookiego. Często lizała go, przytulała i spała z nim.

Przez to, gdy krowa miała zostać sprzedana, był to ogromny cios dla psa.

Niestety właściciele nie byli w stanie pozwolić sobie na dalsze utrzymywanie krowy.

Rookie był zdruzgotany. Psy mają takie same uczucia, jak ludzie i każdy jest w stanie zauważyć, jak zmienia się ich zachowanie, gdy czują się źle.

Rookie szczekał, płakał i wciąż szukał swojego przyjaciela. Potrafił godzinami czekać pod drzwiami stodoły w nadziei, że jego przyjaciel wróci.

Wtem pewnego dnia Rookie usłyszał odległy dźwięk. Wybiegł na ulicę i postanowił to sprawdzić. I wtedy odnalazł swojego krowiego przyjaciela. Mieszkał w innej stodole w tej samej wsi. Pies był wniebowzięty.

Właściciel Rookiego poszedł za psem, skarcił go i zabrał do domu. Wtedy też nastrój psa znowu się pogorszył. Był smutny, bo został znowu rozdzielony ze swoim przyjacielem.

Nic nie dawało radości Rookiemu. Leżał w stodole z pustką w oczach, z nadzieją, że krowa wróci. Najgorsze było to, że wiedział, gdzie jest jego przyjaciel. Nie mógł jednak z nim być.

Rodzina w końcu zorientowała się, że sytuacja jest beznadziejna. Rookie nie mógł zostać oddzielony od swojego przyjaciela. Pomimo wszelkich trudności, rodzina postanowiła odkupić krowę.

Ponowne spotkanie dwójki tych przyjaciół zostało uchwycone na nagraniu:

Komora hiperbaryczna
Komora hiperbaryczna
95,00 zł
130,00 zł
5 dni
do końca oferty!
Do 30% zniżki na: Komora hiperbaryczna w firmie Gabinet Zdrowia i Urody – Nowoczesna Regeneracja

Twoja reakcja?

Super
Super
79
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz