Home Kategorie Życie Dostała zaproszenie na wesele z bardzo dziwnym wierszem. Para Młoda wprost prosiła o jedną rzecz.

Dostała zaproszenie na wesele z bardzo dziwnym wierszem. Para Młoda wprost prosiła o jedną rzecz.

Powoli rusza sezon ślubny, a wraz z nim istne szaleństwo związane z wierszykami. Pary wymyślają coraz to nowsze sposoby na to, aby zachęcić gości do zmian i dopasowania się do profilu wesela.

Jedni zamiast kwiatów chcą wina, inni książki, a jeszcze inni darowizn na schroniska czy domy dziecka.

Bez wątpienia to wyjątkowy dzień i państwo młodzi mogą sobie pozwolić na pewne wymagania. Niektórzy jednak trochę się zagalopowali. Przekonała się o tym Kasia, która podzieliła się w internecie zaproszeniem na ślub swojej koleżanki ze studiów.

– „Rozumiem tę modę na to dodawanie adnotacji o prezencie zamiast kwiatów, ale w tym przypadku moja znajoma poszła chyba o krok za daleko… Piękne zaproszenie dostałam w czasie spotkania przy kawie. Po otworzeniu koperty byłam w takim szoku, że szczerze mówiąc zaparło mi w piersiach dech. Sama na swoim ślubie nie chciałam kwiatów i poprosiliśmy gości o alkohol, ale w tym przypadku to zdecydowanie przesada. Moim zdaniem tak się nie powinno robić…”

Co było w kopercie? Poza pięknym zaproszeniem znajdowała się tam odręcznie napisana kartka, która miała bardzo prosty przekaz. Para młoda nie chciała książek, ani wina czy karmy dla zwierzaków. Chcieli dostać… dwa razy pieniądze. Zdziwieni?

„Drodzy Goście zaproszeni,
nie bądźcie zaskoczeni.
Nie chcemy kwiatów, wina czy książki,
My liczymy na pieniążki.
Przed kościołem mała kwota,
a na sali – wiadoma robota!”

Czy są jakieś granice dobrego zachowania? Czy para młoda może zażyczyć sobie dowolnej formy w dniu ich ślubu? Oczywiście to jest ich święto, ale czy aby na pewno wypada pisać coś takiego do gości?

– „Z mężem przedyskutowałam sprawę i uznaliśmy, że włożymy kilkadziesiąt złotych do koperty – tak jak chciała tego para młoda, ale szczerze przyznam, że to dla mnie bardzo niezręczna sytuacja i uważam, że nie powinna mieć miejsca. Zapytałam koleżanki, które dostały także zaproszone na ślub i wszystkie cztery również były zażenowane tą sytuacją.”

Polmed: markery nowotworowe - ponad 200 lokalizacji
Polmed: markery nowotworowe - ponad 200 lokalizacji
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań markerów nowotworowych od 99,99 zł - 200+ lokalizacji w ponad 110 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
19
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
25

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz