Home Kategorie Poruszające 19-latka została spalona żywcem. Zaatakowano ją na zlecenie dyrektora szkoły.

19-latka została spalona żywcem. Zaatakowano ją na zlecenie dyrektora szkoły.

Czasami zapominamy, że nadal istnieją kraje, w których przemoc wobec kobiet nie jest niczym nadzwyczajnym…

19-latka z Bangladeszu została spalona żywcem, a wszystko przez to, że oskarżyła nauczyciela o molestowanie.

Nusrat Jahan Rafi padła ofiarą molestowania seksualnego ze strony dyrektora szkoły, do której uczęszczała. W marcu oskarżyła mężczyznę, który miał napastować ją we własnym gabinecie. Siraj-ud-Daula został zatrzymany i trafił do aresztu. Niestety dziewczyna jeszcze nie wiedziała, że był to tylko początek jej dramatu.

Na początku kwietnia w szkole odbywał się egzamin. Kilka minut przed nim ktoś powiedział Nusrat, że jej przyjaciółka została zaatakowana na dachu.

Kiedy 19-latka dotarła na wskazane miejsce, okazało się, że wcale nie ma tam jej przyjaciółki. Były natomiast cztery zamaskowane osoby. Napastnicy kazali wycofać jej zeznania wobec dyrektora. Dziewczyna odmówiła, więc oblali ją naftą i podpalili. O makabrycznym zdarzeniu opowiedział brat 19-latki:

– „Całe jej ciało płonęło, kiedy zbiegała po schodach i wołała o pomoc. Inni uczniowie ugasili płomienie.”

Po ataku dziewczyna trafiła do szpitala. Lekarze stwierdzili, że 75% jej ciała jest poważnie poparzone. Nie udało się jej uratować.

Policja wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa dziewczyny. Póki co zatrzymanych zostało 15 osób. Wśród nich jest jeden z nauczycieli oraz dwie koleżanki dziewczyny. Śledczy ustalili, że jedna z zatrzymanych osób odwiedziła dyrektora przed popełnieniem zbrodni. Policjanci uważają, że to oskarżony zaplanował wszystko.

Śmierć 19-latki wstrząsnęła krajem i wywołała mocne protesty w całym Bangladeszu. W sprawie wypowiedziała się nawet premier Sheikh Hasina Wajed. Podkreśliła, że za tak obrzydliwą zbrodnie, oczekuje przykładnej kary dla winnych.

Piękny uśmiech
Piękny uśmiech
69,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Skaling, polerowanie, piaskowanie i więcej od 69,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz