Home Kategorie Poruszające „Mój syn prawie się wykrwawił”. Czekała na pomoc dla 3-miesięcznego dziecka przez 4 godziny.

„Mój syn prawie się wykrwawił”. Czekała na pomoc dla 3-miesięcznego dziecka przez 4 godziny.

Dla każdego rodzica zdrowie dziecka jest najważniejsze. Nie dziwimy się więc, że pani Klaudia poczuła się dotknięta przez to, jak potraktowano ją w szpitalu w Wejherowie.

Matka wraz ze swoim 3-miesięcznym synkiem zgłosiła się do placówki z powodu wymiotów i pogarszającego się stanu zdrowia dziecka. Lekarze odesłali ich do domu.

Bezradna matka najpierw czekała ze swoim synem przez 4 godziny, aby ktokolwiek się nimi zainteresował. Po wszystkim kobieta podzieliła się historią na Facebooku.

„Tak właśnie został potraktowany mój 3-miesięczny synek. Przyjechaliśmy do szpitala w Wejherowie z wymiotami syna i bardzo złym samopoczuciem. Na przyjęcie do lekarza czekaliśmy prawie 4 godziny. Gdy w końcu nas przyjęli, kazano nam z rozgrzanym i zapłakanym dzieckiem wyjść na dwór i iść na główny szpital i z powrotem. Jednak najgorsze było to, że pielęgniarka nie dokręciła kroplówki i gdyby nie to, że zauważyłam w odpowiednim czasie, mój syn by się wykrwawił. Jak zawołałam pielęgniarkę, ta powiedziała do mnie: „Nic się nie stało tylko niepotrzebna robota”. Kazano mi leczyć dziecko wymiotujące inhalacją z soli… Gdy skonsultowaliśmy to z prywatnym lekarzem, ten od razu stwierdził osłabienie dziecka i duża utratę krwi. Zapisał odpowiednie leki i żelazo na odbudowę krwi synka. Nigdy więcej moje dziecko nie zostanie w tym szpitalu…”

W sieci zawrzało. Według internautów szpital zachował się karygodnie. Pojawiły się głosy, które stoją murem za panią Klaudią, ale i takie, które twierdzą, że nie stało się nic na tyle poważnego, aby szpital zasługiwał na publiczny lincz.

To może Cię zainteresować:  Kasia zachwyciła wszystkich w “The Voice of Poland". Przegrała walkę z chorobą, ale jej głos zapamiętamy na zawsze…

Co sądzicie na ten temat? Czy szpital w Wejherowie zrobił wszystko, co mógł?

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
78

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz