Home Kategorie Niesamowite Ksiądz wjechał do kościoła na osiołku. Komentarze internautów są jednoznaczne.

Ksiądz wjechał do kościoła na osiołku. Komentarze internautów są jednoznaczne.

To, co miało miejsce w Niedzielę Palmową w parafii pw. św. Jana Chrzciciela, w Nowym Gierałtowie, przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich.

Na profilu „Zbigniew Łopusiewicz Burmistrz Stronia Śląskiego w latach 1994-2018” pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak ksiądz wjeżdża do kościoła na osiołku. Pan Burmistrz chyba nie miał nic przeciwko, czego dowodem może być fakt, że pod postem zamieścił podobny film, ale z czasów, gdy to on rządził gminą. Niezależnie od tego, zdania na temat zachowania księdza są podzielone.

Uśmiechnięty i dumny ze swojego pomysłu duchowny w pewnym momencie zeskoczył z osła, podczas gdy przyśpiewywali mu wierni. Niedługo później zostało wyprowadzone, a duchowny udał się za ołtarz i zaczął odprawiać mszę.

To może Cię zainteresować:  Ta 65-letnia kobieta rok temu adoptowała syna. Teraz wzięła z nim ślub.

Mimo iż pomysł duchownego spodobał się części parafian, większość internautów, która komentowała nagranie, była innego zdania. Świadczą o tym niepochlebne komentarze, które ciągle pojawiają się pod nagraniem z kościoła.

– „To już nie ma nic wspólnego z wiarą. To już jest wymyślanie pierdół, które są już niesmaczne” – pisze jeden z internautów.

– „To po prostu męczenie zwierzęcia” – czytamy.

Poniżej nagranie:

Co sądzicie o pomyśle księdza?

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz