Home Kategorie Ludzie Oficjalny koniec sióstr Godlewskich. Małgorzata zaczyna solową karierę.

Oficjalny koniec sióstr Godlewskich. Małgorzata zaczyna solową karierę.

Ciekawe ile jeszcze podobnych informacji pojawi się w tym roku w sieci. Czy to koniec sióstr Godlewskich?

Wszystko wskazuje na to, że tak. O tym, co się stało poinformowała Małgorzata na swoim Instagramie. Najpierw kilka tygodni temu o rozpadzie pisała Esmeralda. Padło sporo ostrych słów, wyzywania od alkoholiczek i materialistek. Zdawało się jednak, że na chwilę wszystko wróciło do normy.

O tym, że siostry Godlewskie przestają istnieć i nastąpił koniec ich wspólnej działalności, poinformowała tym razem Małgorzata:

– „Całe życie chowamy się za maskami. Nie robimy tego, czego naprawdę pragniemy. Nie stajemy się tymi, którymi być chcemy. Trzeba być szalonym, żeby być sobą? Powiem Wam w sekrecie, że tylko wariaci są coś warci… Ta pozytywna wariatka, którą jestem, rusza w swoją stronę. Zostaję Siostrą Godlewską, ale w tym momencie każda z nas idzie za marzeniami w zupełnie innym kierunku. Kochamy się i sobie kibicujemy. Nadal możecie mnie śledzić na profilach Sióstr Godlewskich, ale zakładam również nowy kanał.”

Czego można się spodziewać po nowym kanale jednej z sióstr? Koniec to dla niej nowy początek, ale czy tego chcą internauci?

Biorąc pod uwagę to, co do tej pory publikowały celebrytki i jak wygląda kanał Małgosi, zdaje się, że może być tam sporo pikantnych treści. Czy macie jakieś przeczucia co do tego, w jaką stronę pójdzie Godlewska?

Przy okazji czekamy także na oficjalne stanowisko Esmeraldy w tej sprawie. Ona umie dolać oliwy do ognia.

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz