Home Kategorie Zdrowie Pozbądź się zapalenia stawów i rwy kulszowej dzięki tej prostej sztuczce. Działa lepiej niż tabletki.

Pozbądź się zapalenia stawów i rwy kulszowej dzięki tej prostej sztuczce. Działa lepiej niż tabletki.

Olej rycynowy jest jedną z najlepszych naturalnych sposobów na rwę kulszową i zapalenia stawów na świecie.

Zawiera mnóstwo kwasów tłuszczowych, szczególnie kwas rycynolowy, który nadaje mu właściwości lecznicze. Olej rycynowy zapewnia szereg korzyści zdrowotnych i można go stosować na różne schorzenia. Po raz pierwszy wyprodukowano go w Indiach, ale obecnie olej rycynowy produkowany jest na całym świecie.

Lista właściwości leczniczych oleju rycynowego obejmuje:

  • antywirusowy,
  • przeciwbakteryjny,
  • właściwości przeczyszczające – wspaniale wpływa na zaparcia,
  • środek przeciwbólowy – jest to pomocne w łagodzeniu bólu z powodu zapalenia stawów, bólu pleców i rwy kulszowej,
  • stymuluje wzrost włosów,
  • nawilża skórę.
To może Cię zainteresować:  Coraz mniej przeprowadzanych testów w Polsce. Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia dlaczego.

Nawet jeśli olej rycynowy jest bardzo korzystny, należy pamiętać, że jeśli nie zostanie odpowiednio zastosowany, może być toksyczny, więc trzeba być ostrożnym w trakcie jego stosowania.

Olej rycynowy był używany od wieków jako naturalny środek na wiele chorób, a także do pielęgnacji skóry i włosów. Ponadto stosowany jest w przemyśle włókienniczym, produkcji gumy, produkcji obrazów oraz lakierów.

Spożywanie oleju rycynowego może być korzystne w łagodzeniu zaburzeń żołądkowo-jelitowych i jeśli chcesz wzmocnić układ odpornościowy. Dzięki swoim właściwościom antywirusowym, przeciwbakteryjnym, przeciwbólowym i przeciwzapalnym może być stosowany w leczeniu zapalenia stawów, bólu pleców i rwy kulszowej, daje niesamowite rezultaty.

To może Cię zainteresować:  Ten domowy napój pozwoli pozbyć się uciążliwego bólu pleców i rwy kulszowej. Działa lepiej niż niejeden lek.

Przemysł kosmetyczny szeroko wykorzystuje olej rycynowy w swoich produktach, zwłaszcza w produktach na dermatozę lub rogowacenie. Jeśli chodzi o pielęgnację skóry, olej rycynowy może również być korzystny dla blizn potrądzikowych, ran i ukąszeń owadów, brodawek i łojowych cyst.

Jeśli chcesz używać oleju rycynowego, aby złagodzić ból wywoływany przez artretyzm czy rwę kulszową, po prostu zastosuj nieco oleju na dotknięte obszary i delikatnie go wmasuj. Proces powtarzaj tak często, jak możesz, a już niedługo zauważysz, że ból zniknie.

Twoja reakcja?

Super
Super
20
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz