Home Kategorie Ludzie Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia popadli w kłopoty. „Jesteśmy w d***e”.
1.59K

Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia popadli w kłopoty. „Jesteśmy w d***e”.

Anita i Adrian z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, to para, którą z pewnością kojarzy każdy fan telewizji.

Zdobyli serca widzów tym, że wykazali się ogromną odwagą i wzięli udział w programie, w którym dopiero przed ołtarzem mieli poznać swoją drugą połówkę. Telewizyjny eksperyment w ich przypadku okazał się strzałem w dziesiątkę. Para zakochała się w sobie. Dzisiaj są już po drugim ślubie, tym razem bardziej świadomym, i spodziewają się dziecka.

Wydawać by się mogło, że wszystko układa się po ich myśli. Niestety są rzeczy niezależne od nich. Para musiała zwrócić się o pomoc do fanów.

Mimo że zakochali się w sobie i są małżeństwem, przez pierwsze miesiące związku nadal mieszkali w swoich rodzinnych miejscowościach. Dzieliło ich około 700 km! Tak nie chcieli dalej żyć, dlatego podjęli decyzję o tym, aby zamieszkać razem w Szczecinie, z którego pochodzi Adrian. Nie chcieli jednak porzucać także mieszkania w Krakowie, ponieważ chcieli zawsze mieć swoje miejsce w mieście Smoka.

Anita i Adrian postanowili wynająć mniejsze mieszkanie w Krakowie i zrezygnować z dotychczasowego. Chcieli mieć zawsze otwartą furtkę, gdy zapragną odwiedzić rodzinne miasto tancerki. Coś jednak stanęło na drodze w realizacji. Kiedy tylko znaleźli mieszkanie, zamówili ekipę od przeprowadzek i mieli wszystko dopięte na ostatni guzik. Osoba, która miała im wynająć mieszkanie, nagle jednak zmieniła zdanie.

– „Mieliśmy wszystko zaplanowane. (…) Nie rozumiem w tym momencie ludzkich zachowań. Pani napisała wiadomość, że nie dojdzie do wynajmu. Cały dzień próbuję się do niej bezskutecznie dodzwonić, piszę SMS-y. Tak zwyczajnie jesteśmy w du**e. Staramy się znaleźć nowe mieszkanie. Małe, żebyśmy mogli tam trzymać swoje rzeczy i przyjechać na kilka dni.”

Internauci od razu zainteresowali się ich losem. Szybko znaleźli mieszkanie zastępcze, które odpowiadało parze. Mogli się spokojnie przeprowadzić

– „Kochani! Naprawdę mamy ogromne szczęście! Dzięki waszemu zaangażowaniu i ogromnej pomocy udało nam się w 24h znaleźć piękny kącik, do którego będziemy mogli przyjeżdżać i odwiedzać Kraków. W internecie można spotkać wiele nieprzyjemności i hejtu, ale jak widać moc życzliwości i pomocy również! Nawet ze zdwojoną siłą!”

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Anita i Adrian mogą spać spokojnie.

Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 
0,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kody rabatowe do RTV Euro AGD 

Twoja reakcja?

Super
Super
28
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz