Home Kategorie Życie Dyrektorka szkoły uznała jej strój za nieodpowiedni. Internauci są zupełnie innego zdania.

Dyrektorka szkoły uznała jej strój za nieodpowiedni. Internauci są zupełnie innego zdania.

Każda szkoła może mieć inne wymagania co do ubioru uczniów. W jednej będą obowiązywały mundurki, w innej nie, a w jeszcze innej panować będzie pełna dowolność.

Zasady panujące w danej placówce często dotykają uczennic, które nie mogą ubrać tego, co im się podoba, a czasami wystarczy naprawdę niewiele, aby zajść za skórę dyrekcji. Przekonała się o tym bohaterka tej historii.

Remy Altuna to uczennica jednej z kalifornijskich szkół. Dziewczyna otrzymała reprymendę od dyrektora szkoły za to, że pod ubraniem nie miała bielizny. Nastolatka była zszokowana, bo jej strój nie był w żaden sposób wyzywający.

Dziewczyna postanowiła podzielić się całą historią na swoim Twitterze.

To może Cię zainteresować:  Policjanci znaleźli ją uwięzioną w worku w lesie. Dzisiaj chce ją adoptować 1000 osób.

– „Biustonosz w tym przypadku byłby bardzo nie na miejscu. Czepiają się bez powodu, a moja bielizna to nie ich biznes” – wyznaje rozwścieczona Remy.

Remy podzieliła się również dłuższym opisem, gdzie wyjaśniła całe zamieszanie.

– „Pani Weber kazała mi ubrać kurtkę. Zapytałam dlaczego. Odpowiedziała, że moja bluzka ma za duży dekolt i zwróciła mi uwagę na brak biustonosza. Odpowiedziałam, że faktycznie go nie mam, ale co jej do tego?! W odpowiedzi usłyszałam, że nie chce, aby ludzie pomyśleli o mnie źle i dlatego radzi mi ubrać kurtkę..”

Wielu internautów poparło nastolatkę i broniło jej prawa do ubierania się tak, jak chce.

To może Cię zainteresować:  31-latka została wyrzucona z samolotu przez sukienkę. Na lotnisku czekała na nią policja.

Jedna z osób zaznaczyła, że w południowej Kalifornii jest bardzo gorąco i nie można winić dziewczyny za wygodny, dostosowany do pogody ubiór. Komentujący zaznaczyli też, że jej ubiór wcale nie był wyzywający. Czy mają rację? Kodeks szkoły nie nakazuje noszenia biustonosza, a jedynie wierzchniej części odzieży, której wygląd nie przekracza określonych granic.

– „Pani Weber powinna skupić się na uczniach, którzy zachowują się nieodpowiednio, a nie na moim wyglądzie” – dodaje dziewczyna.

A co Wy sądzicie?

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz