Home Kategorie Ludzie Rozenek i Majdan odwiedzili klinikę in vitro. Ze wszystkich sił starają się o dziecko.

Rozenek i Majdan odwiedzili klinikę in vitro. Ze wszystkich sił starają się o dziecko.

Małgorzata i Radosław odwiedzili klinikę in vitro. Liczą na to, że już niedługo ich rodzina się powiększy. Starają się o potomka od dłuższego czasu i nie kryją się z tym, że jest to dla nich ważne.

Para jest bardzo waleczna i zdeterminowana. Niedawno perfekcyjna pani domu napisała książkę, pt. „In vitro. Rozmowy intymne”. Odpowiada w niej na ważne pytania związane ze staraniem się o dziecko.

Medialna para regularnie odwiedza klinikę niepłodności. Robią to konsekwentnie, bo wiedzą, jak ciężka jest to droga. Pragną dziecka i są wzorem dla wszystkich, którzy przechodzą podobny etap w życiu.

Wierzymy, że uda im się zrealizować największe marzenie i będą mogli cieszyć się z trzeciego dziecka.

Perfekcyjna pani domu ma bowiem już dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem. Teraz czeka na potomka z drugim mężem. Często na Instagramie w rozmowie z fanami otwiera się i dzieli swoimi emocjami.

– „Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie In vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy, służy jako narzędzie walki politycznej. Dzięki ginekologom, seksuologom, embriologom oraz księdzu dominikanowi przedstawię Wam całą prawdę o tej procedurze. Kilkakrotnie przeszłam procedury In vitro, i, tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciążę, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że razem z innymi rodzicami mam obowiązek zabrać głos.”

Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
59,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Zarządzania zespołem z zaświadczeniem MEN za 59 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz