Home Kategorie Poruszające Dziadek wyrwał 2-letniego wnuczka z rąk swojej żony. Wrzucił chłopca do pieca.

Dziadek wyrwał 2-letniego wnuczka z rąk swojej żony. Wrzucił chłopca do pieca.

O takich historiach ciężko się nawet pisze. Człowiek zastanawia się, jak ktokolwiek mógłby dopuścić się tak okrutnej zbrodni.

53-letni mężczyzna z Rosji wrzucił do pieca swojego 2-letniego wnuczka, bo widział w nim diabła…

Poparzone dziecko trafiło do szpitala. Lekarze robili wszystko, aby je uratować. 2-latek niestety zmarł.

Jego dziadek stanie przed sądem i odpowie za zabójstwo. Dlaczego to zrobił? Czy faktycznie jedynym tłumaczeniem było to, że widział coś złego w niewinnym dziecku?

Do tragedii doszło 22 kwietnia w Omsku. Iriny Andreewy, matki chłopca, nie było akurat w domu. Kobieta była przekonana, że 2-latek jest bezpieczny pod opieką dziadków.

To może Cię zainteresować:  Tragedia w Bydgoszczy. Matka zamordowała 2-miesięczne bliźniaki i próbowała odebrać sobie życie.

Niestety dorośli niezbyt przykładali się do pilnowania wnuka, bo pili alkohol. Nagle 53-latek uznał, że widzi w 2-latku diabła. Wyrwał go żonie z rąk i kategorycznie kazał opuścić jej dom. Kiedy kobieta wyszła, on bez żadnych skrupułów wrzucił dziecko do pieca.

Babcia 2-latka mimo spożytego alkoholu czuła, że może dziać się coś niepokojącego. Pobiegła do sąsiadki i razem zdołały wejść do domu. Rzuciły się na pomoc 2-latki i w międzyczasie od razu wezwały pogotowie.

Chłopiec trafił w stanie krytycznym do szpitala. Umierał, ale lekarze walczyli o jego życie. Ciało dziecka było poparzone w ponad 50%. Walczył przez cztery dni. Zmarł 26 kwietnia. 53-letni dziadek chłopca został przesłuchany. Zeznał, że nie pamięta, co działo się tamtego wieczora. Zapewniał, że kocha wnuczka i nigdy nie zrobiłby mu nic złego. Te zapewnienia nie wystarczają. Mężczyzna odpowie za zabójstwo.

Kursy Excel Online
Kursy Excel Online
49,00 zł
179,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Nielimitowany dostęp do kursów Excel online z certyfikatem od 49 zł w Turboexcel

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
284
Zły
Zły
376

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz