Home Kategorie Ludzie Kora wyznała prawdę o księżach pedofilach lata temu. Wówczas ludzie zarzucali jej kłamstwo.

Kora wyznała prawdę o księżach pedofilach lata temu. Wówczas ludzie zarzucali jej kłamstwo.

28 lipca 2018 odeszła Kora, artystka, która wniosła wiele na polską scenę. Jej obecność bez wątpienia wpłynęła na wielu współczesnych artystów. Mało kto jednak zna historię jej życia.

Mąż artystki wyjawił, że Olga jako dziecko była molestowana przez księży. Sama Kora wyznała prawdę o księżach pedofilach już wiele lat temu. Wtedy ludzie zarzucali jej kłamstwo.

Znaliśmy ją z tego, że nie bała się mówić głośno o tym, co ją boli i bez problemu zajmowała stanowisko w danej sprawie. O tym, co przeżyła, nie mówiła jednak za często. Kamil Sipowicz wyznał, że pomimo wielkiego sukcesu, niezliczonej liczby fanów oraz szacunku w branży, Kora nadal w pamięci miała krzywdę wyrządzoną jej przed laty.

Nie da się zapomnieć cierpienia i funkcjonować normalnie, gdy w pamięci ma się obrazy z takiego koszmaru. Piosenkarka wyznała, że padła ofiarą molestowania seksualnego. W swojej książce „Podwójna linia życia” wspominała o dramacie, jaki rozgrywał się w jej życiu, gdy była w domu dziecka. i miała kontakt z duchownymi. To jednak było tylko szczytem góry lodowej. Tylko ona sama wiedziała, co przechodziła.

To może Cię zainteresować:  Złodziej chciał okraść zawodniczkę MMA. Słono zapłacił za swój błąd.

Kora wyznała prawdę o księżach pedofilach, ale i o siostrach zakonnych, które znęcały się zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Zaczęła wyrażać emocje również poprzez muzykę. Stąd też utwór „Zabawa w chowanego”, który opisywał to, jak była molestowana. Nie wszyscy jej wtedy uwierzyli. Wiele osób myślało, że chce po prostu wzbudzić kontrowersje. Mąż wiedział, jak jego ukochana cierpi.

– „Kościół wolał nie reagować. Nikt z tego zgromadzenia zakonnego w Jordanowie nigdy jej nie przeprosił. Do tej pory uważają, że nie mają za co przepraszać. Nawet kiedyś tam pojechaliśmy po wielu latach. Ten ośrodek nadal istnieje, zajmują się teraz niepełnosprawnymi dziećmi. Te są jeszcze bardziej bezbronne.”

Oczywiście opinia publiczna wiedziała o tym, co ją spotkało, ale o dramatycznych szczegółach wiedziała tylko ona sama i mąż, któremu zwierzyła się z dramatu na łożu śmierci. W jednym z wywiadów dla „Wprost” powiedziała, co ją spotkało. Aż strach pomyśleć, że niewinne dzieci może spotkać coś tak okrutnego.

To może Cię zainteresować:  Małgorzata Rozenek nie przestrzega kwarantanny? Internauci są oburzeni.

– „To wciąż powraca. Pamiętam, jak strasznie się bałam, gdy wyszłam od księdza. Przez lata nie byłam w stanie nikomu się poskarżyć. Był starym śmierdzącym człowiekiem, który wpychał mi jęzor do ust i gmerał w majtkach. Gdy wcześniej patrzyłam na niego na ulicy, nie wydawał mi się tak obrzydliwy, ale gdy zaczął się do mnie dobierać, już tak.”

Kora wyznała prawdę o księżach pedofilach, a to tylko jedna z wielu ofiar, która miała odwagę o tym powiedzieć.

Dzieci powinny pozostać dziećmi i pod żadnym pozorem nigdy nie doświadczać takiego cierpienia.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
21
Zły
Zły
35

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz