Home Kategorie Poruszające Policja weszła do mieszkania 25-latki. Widok gnijącego ciałka rocznej Amelki przeraził ich.

Policja weszła do mieszkania 25-latki. Widok gnijącego ciałka rocznej Amelki przeraził ich.

To, co zdarzyło się w Krośnie na Podkarpaciu, wstrząsnęło całym krajem. Gdy policjanci weszli do mieszkania 25-latki, odkryli że od kilkunastu dni mieszka ze zwłokami swojego dziecka.

Dochodzenie w sprawie makabrycznej zbrodni trwało przez ostatni rok. Prokuratura Rejonowa w Krośnie ustalała, co zaszło w mieszkaniu przy ul. Czajkowskiego. Natalia W. wprowadziła się tam z 13-miesięczną córką, na chwilę przed tragedią.

Sprawa wyszła na jaw dzięki ojcu Amelki. 25-latka rozstała się z partnerem, gdy dziewczynka miała kilka miesięcy. Według relacji rodziców mężczyzny, kobieta bardzo zmieniła się po urodzeniu. Bliscy podejrzewali, że cierpi na depresję poporodową. Natalia W. odcięła się od wszystkich, również od ojca córeczki.

Były partner Natalii W. chciał utrzymywać kontakt z dzieckiem, ale kobieta utrudniała jego spotkania z Amelką. Ostatecznie zgłosił się do sądu, żeby wyznaczyć zasady na jakich może kontaktować się z córeczką. Ostatni raz widział Amelkę 4 maja. Zgłosił się po nią dwa dni później, ale była partnerka nie otwierała drzwi.

Zdesperowany mężczyzna zgłosił się na policję. Niestety funkcjonariusze weszli do mieszkania przy ul. Czajkowskiego dopiero po kilkunastu dniach. W środku zastali makabryczną scenę. Okazało się, że kobieta mieszkała ze zwłokami swojego dziecka. Ich oczom ukazała się wycieńczona Natalia W. i rozkładające się ciało 13-miesięcznej Amelii.

Kobieta była w złym stanie psychicznym, więc trafiła do szpitala. Postawiono jej zarzut zabójstwa. Prokuraturze nie udało się ustalić, jak zmarła dziewczynka. Nawet sekcja zwłok nie pozwoliła na podanie przyczyny zgonu. Śledczy zlecili kolejne badania, ale nie otrzymali ostatecznej odpowiedzi. Nie wiadomo też dokładnie ile dni kobieta mieszkała ze zwłokami dziecka.

Ze względu na stan psychiczny 25-latki, została poddana badaniom dotyczącym poczytalności w chwili popełnienia zbrodni. Na razie Prokuratura czeka na opinię biegłych. Jeżeli okaże się, że Natalia W. nie była poczytalna w chwili dokonania czynu, śledztwo może zostać umorzone.

Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: konsultant ślubny – organizator wesel i przyjęć ślubnych z zaświadcz. MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz