Home Kategorie Poruszające Bezdomny umierał, a nastolatki patrzyły. Zamiast wezwać pomoc, nagrywali go.

Bezdomny umierał, a nastolatki patrzyły. Zamiast wezwać pomoc, nagrywali go.

Dramatyczne sceny miały miejsce 14 maja niedaleko budynku OSP w Słopnicach Dolnych w województwie małopolskim. To tam odnaleziono ciało zmarłego 50-latka.

Natychmiast zawiadomiono policję i wszczęto śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny. Zarówno śledczy jak i lekarz wstępnie wykluczyli udział osób trzecich, a ciało wydano już rodzinie. Portal limanowa.in dotarł jednak do nagrania, które rzuca przerażające światło na tragiczne zdarzenie.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać leżącego przy ścianie mężczyznę. Po chwili widać, jak inna osoba szturcha go nogą, mówiąc „Józek, wstawaj! Józek! Józek! Wstawaj… Trzeba było wypić cały denaturat? Teraz już ku*wa zgonujesz”.

To może Cię zainteresować:  33-latek pokłócił się z partnerką i zabrał 3-letniego syna. Odjechał w nieznanym kierunku.

Wszystko wskazuje na to, że 50-latek jeszcze wtedy żył – w pewnym momencie nagrania widać, jak porusza rękami. Z nieoficjalnych informacji wynika, że to właśnie młodzież kupowała starszemu mężczyźnie denaturat, który miał wypić w zamian za papierosy.

– „Nie wiem ile w tym prawdy, a ile przechwałek młodzieży, ale podobno cały tydzień dawali mężczyźnie denaturat, by pokazał jak pije, a za to dadzą mu jeszcze papierosy. Jak tak można się zachowywać. Ten mężczyzna nikomu nic nie robił, nie był szkodliwy. Zamiast zadzwonić po pogotowie, czy policję, to młodzi ludzie kręcą filmiki, kopią go, a później przechwalają się między sobą” – powiedział portalowi limanowa.in jeden z czytelników.

To może Cię zainteresować:  Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. To, co odpowiedział mu kierownik, zapamiętają wszyscy goście

– „Posiadamy informację na powyższy temat, jak również wykonujemy czynności w niezbędnym zakresie w celu wyjaśnienia tego zdarzenia” – powiedziała mł. asp. Jolanta Mól, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Wstrząsające nagranie możecie obejrzeć poniżej. Czy ktokolwiek odpowie za śmierć 50-latka?

Depilacja laserowa do skutku
Depilacja laserowa do skutku
299,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa do skutku: 1 wybrana partia (od 299,99 zł) lub całe ciało (1499,99 zł) w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz