Home Kategorie Niesamowite Twój znak zodiaku zdradza, jak reagujesz, kiedy jesteś naprawdę wkurzony.

Twój znak zodiaku zdradza, jak reagujesz, kiedy jesteś naprawdę wkurzony.

Znak zodiaku to kontrowersyjny temat, bo nie wszyscy wierzą w tego typu przepowiednie i wróżby. Okazuje się jednak, że może on wpływać na wiele rzeczy.

Znak zodiaku zdradza też, co robisz i jak powinni reagować Twoi bliscy, gdy jesteś zły. Warto mieć to na uwadze, bo jak się okazuje, każdemu można pomóc inaczej.

Baran

Baran z reguły jest bardzo porywczy i wybuchowy, a co się z tym wiążę, wpada w złość bardzo szybko. Czasami wystarczy jedno słowo, aby znacznie podnieść mu temperaturę. To z kolei może przekształcić się w towarzyszący mu przez dłuższy czas zły humor. Jeśli tego nie chcemy, warto dać mu trochę swobody i przestrzeni. Zobaczysz, że kiedy tylko ochłonie, doceni to, co dla niego zrobiłaś lub zrobiłeś.

Byk

Byk jest wyjątkowo upartą osobą. Jest to szczególnie widoczne, gdy jest zdenerwowany, wtedy może Cię kompletnie nie słuchać. Z drugiej strony może być bardzo bezkompromisowy, chociaż potrafi traktować drugą osobę bardzo ozięble, szczególnie kiedy jest na kogoś zły, co z pewnością zauważy każdy. Nie jest jednak powiedziane, że jest obrażony długo. Czasami jest kilka godzin, a czasami kilka dni, lub nawet dłużej.

Bliźnięta

Bliźnięta słyną z tego, że są niezdecydowane, co może przekładać się na relacje z innymi. Kiedy jest zły, potrafi być mało konkretny, a tym samym nie do końca bezpośredni i szczery. W wypadku bliźniąt wiele zależy od nastroju. Mogą mieć ciche dni, ale również takie, gdy mają ochotę wydrzeć się na drugą osobę. Ich gniew potrafi być naprawdę nieprzewidywalny.

Rak

Kiedy Rak jest zły, nie wróży to nic dobrego. Choć możesz być zupełnie bez winy, niewykluczone, że całą falę gniewu skieruje głównie na Ciebie, a wszystko przez jego podejrzliwość. Warto pamiętać, że przez Raka przemawia głównie pesymistyczny charakter. Kiedy uzna, że nie ma sensu czegoś naprawiać, po prostu tego nie robi. Pozostaje więc mieć tylko nadzieję, że Twoja osoba na tym nie ucierpi.

Lew

Nie bez powodu mówi się, że lew jest królem zwierząt. Okazuje się, że gdy jest zły, może być wyjątkowo egocentryczny, a zarazem arogancki. Często nie widzi nic złego w swoich działaniach i wszystko wie najlepiej. Lew potrafi być również złośliwy i uparty, szczególnie, gdy będzie widział w tym swój cel.

Panna

Choć Panna potrafi być nadmiernie krytyczna, martwi się o każdy, najmniejszy nawet argument. Z reguły jest także mało pewna siebie, co rzutuje także na jej emocje – potrafi je zatrzymać, ale kiedy nazbiera się ich zbyt dużo, bardzo, ale to bardzo je przeżyje.

Waga

Waga nie cierpi konfrontacji i zrobi wszystko, aby ich uniknąć. Nie ma się co dziwić, bo zwykle potrafi niezwykle długo skrywać urazę do innych. Nie należy do osób, które lubią wyjaśniać sobie wszelkie nieporozumienia, co dla niektórych może być mocno denerwujące. Jej niepewność wpływa na to, że może być niezdecydowana w swoich uczuciach. Taka kolej rzeczy może istotnie wpływać na związek.

Skorpion

Skorpion jest podejrzliwy, ale również bardzo skryty. Namiętny w miłości, ale również gwałtowny i wybuchowy. Ciężko więc przewidzieć, jak zareaguje w danej sytuacji, ponieważ bywa także bardzo nieobliczalny. Kiedy natomiast ktoś doprowadzi go już do złości, warto zostawić go w spokoju, aby mógł sobie wszystko poukładać i się uspokoić. W przeciwnym razie może rzucać sarkastycznymi komentarzami chcąc zranić inną lub inne osoby.

Strzelec

Strzelec jest bardzo bezpośredni, a gdy jest zły, oczekuje dokładnie tego samego. Nie chce niczego oprócz wyjaśnień. Jego wadą jest to, że nie potrafi się zahamować, gdy się zdenerwuje. Przestaje wtedy przebierać w słowach i mówi to, co ślina przyniesie mu na język.

Koziorożec

Koziorożec na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo łagodną istotę. Wszystko zmienia się o 180 stopni, kiedy najdzie się w trudnej i stresującej sytuacji. W mgnieniu oka staje się wtedy bezlitosną istotą. Wkurzony będzie mówił, że nie jest zły, choć przestanie się odzywać. Z takiego zachowania wnioski wyciągnąć musicie już sami.

Wodnik

Wodnik zrobi wszystko, aby nie okazać swoich słabości. W grupie rówieśników chce uchodzić za silnego, dlatego raczej nie wspomina o tym, co sprawiło, że jest zły. Ma tendencję do ukrywania swojego gniewu, co ma plusy i minusy. Jest też na swój sposób egoistyczny. Nie obchodzi go, jak Ty się czujesz, liczy się tylko i wyłącznie to, co dotyczy jego osoby.

Ryby

Ryba się nie wkurza. Kiedy jest zła, po prostu zaczyna się nad sobą rozczulać i staje się przygnębiona, co każdy jest w stanie zauważyć. Podchodzi do wszystkiego bardzo emocjonalnie. Ufa innym, a kiedy ktoś ją skrzywdzi, czuje się bardzo zawiedziona.

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
9,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Odbitki 10x15 (pakiet 50, 100 lub 500 odbitek) od 9,90 zł i więcej opcji z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
30
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz