Home Kategorie Ludzie Sekielski wpadł na nowym pomysł. Internauci mocno się na niego zdenerwowali.

Sekielski wpadł na nowym pomysł. Internauci mocno się na niego zdenerwowali.

Tomasz Sekielski to człowiek, który od jakiegoś czasu jest na ustach milionów Polaków. Ukazujący problem pedofilii w Kościele dokument dziennikarza wstrząsnął wieloma ludźmi.

Wiele osób uświadomiło sobie jak brutalna potrafi być rzeczywistość skrywana za ścianami plebanii. W związku z ogromnym poruszeniem wywołanym filmem, Sekielski poszedł pójść o krok dalej. Zaprezentował sklep internetowy, w którego ofercie są koszulki z plakatem filmu „Tylko nie mów nikomu”. Pod doniesieniami o tym rozpętała się prawdziwa burza.

– „Koszulki kosztują 35 zł (doliczyliśmy do ceny jednostkowej koszt projektu, obsługi zamówień i zwrotów). Nie jest to projekt komercyjny. Koszulki są dostępne tylko w przedsprzedaży do 9 czerwca. Nie będą dostępne w regularnej ofercie. Uznaliśmy, że nadaje się tylko kolor czarny” – czytamy we wpisie.

I choć w poście można przeczytać, że koszulki „Tylko nie mów nikomu” nie są projektem komercyjnym, wielu internautów ma na ten temat swoje własne zdanie. Część z nich zarzuca Sekielskiemu, że ten chce zarabiać na cudzej krzywdzie. Inni z kolei podkreślają, że koszulki będą idealne na niedzielną mszę.

– „Aha, to teraz robimy kapustę na krzywdzie innych. Czy o to naprawdę chodziło? Ja wiem nie ma nic za darmo ale z szacunkiem nie powinniśmy iść w tą stronę.”

– „Trochę nie halo. Teraz to zarabianie na tragedii tych osób które przeszły piekło. I mam chodzić w tej koszulce i co? Panie Sekielski, proszę troszkę wrzucić na luz i nie zarabiać na krzywdzie.”

– „Jak dla mnie ta koszulka to nie komercja, niech każdy odbiera jak chce, kupiłabym te koszulkę na znak protestu tego co dzieje się w kościołach.”

– „Fajna opcja. Można ubrać i pójść w niedziele do kościoła” – czytamy w komentarzach.

A Wy co o tym sądzicie?

Gra VR Box lub Car VR
Gra VR Box lub Car VR
17,99 zł
30,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Gra w wirtualnej rzeczywistości dla 1 osoby: VR Box lub Car VR od 17,99 zł w salonie Vr World w Bydgoszczy (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz