Home Kategorie Ludzie Polka wygrała niemieckie „Top Model”. Dosłownie zachwyciła urodą naszych zachodnich sąsiadów.

Polka wygrała niemieckie „Top Model”. Dosłownie zachwyciła urodą naszych zachodnich sąsiadów.

Od lat mówi się, że Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie i coś w tym musi być. Dowodem na to niech będzie fakt, że właśnie jedna z naszych rodaczek wygrała w niemieckim Top Model.

Simone Kowalski odebrała główną nagrodę od światowej sławy modelki, Heidi Klum.

Mimo iż Simone urodziła się w Polsce, gdy miała niecały rok, przeprowadziła się z rodzicami do Niemiec. Simone już jako mała dziewczynka wyróżniała się na tle koleżanek. Nie inaczej było, gdy wzięła udział w tamtejszej edycji Top Model. Od samego początku była faworytką. Pochodząca z Polski piękność ma kręcone, blond włosy i piwne oczy, które na długo wbijają się w pamięć.

Mimo że wydawać by się mogło, że Simone od zawsze miała idealne życie, nic bardzie mylnego. Piękność od zawsze interesowała się sportem. Niestety, w wyniku przetrenowania nabawiła się bardzo poważnej kontuzji stóp. W konsekwencji niezbędna okazała się operacja, po której poruszała się na wózku. Dzięki długiej rehabilitacji i determinacji udało jej się jednak ponownie stanąć na nogi.

Niepowtarzalna uroda, wytrwałość w dążeniu do celu i wiara w siebie doprowadziły Simone Kowalski bardzo daleko. Nie każdy może się w końcu pochwalić tytułem Top Model.

Źródło: instagram.com

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz