Home Kategorie Ludzie Ma 25 lat i jeździ na wózku. To nie powstrzymało jej, aby pokazywać swoje nagie ciało.

Ma 25 lat i jeździ na wózku. To nie powstrzymało jej, aby pokazywać swoje nagie ciało.

Życie ludzi niepełnosprawnych rządzi się swoimi prawami. Brak reki, nogi, konieczność poruszania się na wózku czy niepełnosprawność umysłowa sprawiają, że codzienność może być nie lada wyzwaniem.

Mimo iż na świecie nadal jest pełno ludzi, którzy są gotowi nieść im pomoc, nie zmienia to faktu, że chcieliby być oni postrzegani, jak osoby w pełni zdrowe. W końcu to, że życie napisało im taki scenariusz, nie musi od razu oznaczać, że są gorsi.

25-letnia Alex Dacy cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Z powodu schorzenia znacznie różni się od swoich rówieśników i ma poważne problemy z poruszaniem się – przemieszcza się na wózku. Bez względu jednak na to, chce wieść normalne życie i nie zamierza się czuć gorsza od innych, co niejednokrotnie już pokazała.

To może Cię zainteresować:  25-letnia matka nagle zmarła. Kiedy rodzina otwiera jej kuchenną szafkę, odkrywa coś szokującego.

Alex skrupulatnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Gdy przyjrzymy się jej zdjęciom, widzimy, że młoda kobieta uwielbia makijaż, chłopaków, spędzać czas poza domem, modę, a co najważniejsze, nie ma kompleksów. Kompleksów, które przecież posiada wiele zdrowych i sprawnych kobiet. Dowodem na te słowa jest fakt, że Alex regularnie pozuje w bieliźnie, strojach kąpielowych, a także nago. Zdjęciami chętnie dzieli się na Instagramie.

To może Cię zainteresować:  Kaczyński trafi na wózek inwalidzki? Prezes PiS uporczywie odmawia operacji, która mogłaby mu pomóc.

Podziel się tym artykułem z osobami, która ma kompleksy i nie potrafi się od nich uwolnić. Kto wie, może historia Alex pomoże im odmienić swoje nastawienie.

Źródło: instagram.com

Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
Kurs online: Pracownik działu kadr i płac z MEN
89,00 zł
399,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Pracownik działu kadr i płac z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz