Home Kategorie Życie Są najlepszymi przyjaciółkami i dzielą się nie tylko ubraniami. Mają także wspólnego męża.

Są najlepszymi przyjaciółkami i dzielą się nie tylko ubraniami. Mają także wspólnego męża.

22-letnia Illy Mortus uświadomiła sobie, że jest zakochana w dwóch osobach. Nie sądziła, że kiedykolwiek spotka ją coś takiego.

Ten zwrot w jej życiu okazał się na tyle wyjątkowy, że opisała dokładnie, co ją spotkało i podzieliła się tym w sieci.

Illy zaczęła pracę jako kelnerka w kawiarni i już wiedziała, że się tam odnajdzie, bo na jej drodze stanęła radosna Kayla.

Zaczęły pracę na tej samej zmianie i nie mogły w wolnych chwilach przestać rozmawiać. Okazało się, że uwielbiają tę samą muzykę i obie mają obsesję na punkcie bajek Disneya. Podekscytowana 22-latka od razu po pracy opowiedziała o nowej koleżance swojemu 18-letniemu chłopakowi. Will cieszył się, że jego dziewczyna odnalazła się w nowej pracy. Cztery miesiące później on sam znalazł posadę w tej samej kawiarni.

Mimo iż Kayla i Will byli bliskimi osobami dla Illy, nie mogli znaleźć nici porozumienia. Wszystko zmieniło się, gdy 22-latka zaszła w ciążę.

W maju 2014 roku na świecie pojawiła się Merliah. Will chodził do pracy, a matka jego córki w tym czasie mogła liczyć na nieocenioną pomoc Kayli.

„Właśnie wtedy wszystko się tak naprawdę zaczęło. Byłam bardzo wdzięczna Kayli za to, co dla mnie robi i już sama nie wiedziałam, jak ją traktuję. Czy jest dla mnie bardziej przyjaciółką, czy może ja już patrzę na nią zupełnie inaczej.

Zawsze identyfikowałam się jako osoba biseksualna i Will o tym wiedział. Rozmawiałem też o tym z Kaylą, która także jest bi.

Za każdym razem, gdy miałam spotkać się z Kaylą, czułam w brzuchu motylki i wiedziałam, że to spotkanie będzie cudowne. Z drugiej jednak strony kochałam Willa. To jest bardzo zagmatwane!”

Sytuacja zaogniła się, kiedy Illy wraz z Willem zorganizowali dwa miesiące po narodzinach dziecka bal kostiumowy. Kayla została po imprezie na noc. Wtedy tez po raz pierwszy kobiety pocałowały się i wyznały sobie uczucia.

To może Cię zainteresować:  61-letni mężczyzna porzucił rodzinę. Wszystko przez gumową lalkę, w której się zakochał.

„Nie chciałam oszukiwać Willa, więc powiedziałam mu, że spotykam się z dziewczyną. Powiedział, że nie przeszkadza mu to do momentu aż nie będzie to inny facet.”

Will z początku chyba nie domyślał się o kogo chodzi, a Illy była szczęśliwa, że może widywać się z Kaylą i ukochanym jednocześnie.

Illy, gdy pewnego dnia czytała o podobnych przypadkach w sieci, usłyszała pierwszy raz słowo „poliamorysta” i zdała sobie sprawę, że to właśnie ona. Nie chciała dłużej także okłamywać Willa odnośnie tego, kim jest ta tajemnicza dziewczyna.

To może Cię zainteresować:  80-letnia emerytka chce wyjść za 35-latka. Matka chłopaka dała im błogosławieństwo.

„Powiedziałam o tym Willowi i zrozumiał. Potem pewnej nocy, kilka miesięcy po tym, jak Kayla i ja już byłyśmy razem, cała nasza trójka była w domu. Will był po kilku drinkach i odważył się zapytać, dlaczego jeśli już wiemy o sobie, nie będziemy razem w związku? Nie mogłam uwierzyć w to, co usłyszałam – to była moja wymarzona sytuacja! Niestety Kayla nie była co do tej myśli przekonana. Powiedziała, że musi się nad tym zastanowić.”

Kayla zdecydowała się po jakimś czasie i zgodziła na to, aby nie tylko tworzyć związek, ale także poślubić Willa i Illy. Obie młode kobiety zaszły także w ciąże.

„Na szczęście nasze rodziny bardzo wspierają naszą konfigurację. Niektórzy ludzie mogą uznać naszą sytuację za dziwną, ale jest dokładnie taka sama jak każda inna relacja, tylko z dodatkową osobą. Wszyscy jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i to wszystko ma znaczenie.”

Jazda off-road ze szkoleniem
Jazda off-road ze szkoleniem
199,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Jazda off-road ze szkoleniem i nagraniem od 199,99 zł oraz bonem rabatowym i więcej od Beskidzkie4x4

Twoja reakcja?

Super
Super
32
Ha ha
Ha ha
26
Wow
Wow
41
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
24

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz